Sign in to follow this  
Followers 0
opus

O zi frumoasa !

3 posts in this topic

Azi m-am dus sa i-mi fac ITP-ul la masinuta. Dupa jumatate de ora de cautari a seriei motorului, am fost poftit sa trag masina afara de pe rampa , deoarece astepta lumea ! Timp aveam destul ca doar ma cerusem pt o ora de la job. Domnii de la ITP mi-au dat chiar si o oglinda sa ma descurc in aventura mea de a afla locatia celor sase cifre, aventura care a fost scurtat de interventia telefonica a marelui, iubitului, unicului nostru Midnight Caller, si a Omului Vadim, cu ajutorul carora in cateva clipe s-a gasit si seria, care avea doar o buba: era scris gresit, adica in loc de un 6 aparea un 0. Hai ca se mai intampla am zis, fuga la RAR,programare si dupa trei ore de stat la rand si astepari am ajuns sa mi se spuna: asteptati 10 minute si corectam ! I-i iubesc, doar 10 minute !!!  Aveam noroc ca dimineata i-mi uitasem telefonul acasa asa ca cei de la job nu aveau cum sa dea de mine ! M-am intors la ITP, unde aflasem ca cei de la RAR au uitat sa i-mi spuna ca am de asteptat 24 ore pana ce corectia se va face si in baza lor de date ! Asta e, se mai intampla.....ma duc si maine ! Ma cer pt 1 ora de la job....dar cred ca uit acasa si telefonul..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deh Romania , nu ma mai mira nimic . Imi pare rau pentru  ce ai patit la ITP respectiv la RAR .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pe mine m-au plimbat o zi intreaga, pe la service, pe la notar, din cauza ca nu puteau sa citesca seria. Si la final au trecut fara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0