volvou

imbunatatiri :)

16 posts in this topic

Ma bate gadnul de o vreme sa-mi montez pe S60 xenon, senzori de parcare, spalator/stergator faruri (sh, demontate de pa lta masina) si folii pe geamuri.

Ma poate ajuta cineva...sa le fac pe toate odata, intr-un singur service/atelier, sa nu umblu de 10 ori?

Si o oferta de pret ar ajuta:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi folia sa fie omologata sa nu ai surprize cand te opresc baietii in albastru.

Succes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In ceea ce priveste folia, indiferent de omolagare , pe geamurile din fata va trebui sa o pui pe barba ta. Eu imi voi monta marti folie, si iti voi spune costurile.

Despre xenoane, Bogdan G , iti poate da solutii, insa cu montajul acestora cat si a restului de giumbujlucuri trebuie sa gasesti un service ,local care sa lucreze competent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

referitor la xenoane am vazut o multime de discutii, ba ca nu e recomandat de montat si pe faza lunga, ba ca da eroare de bec ars la bord...

M-ar putea lamuri cineva...care-i faza pana la urma? se poate monta pe ambele faze, fara probleme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

referitor la xenoane am vazut o multime de discutii, ba ca nu e recomandat de montat si pe faza lunga, ba ca da eroare de bec ars la bord...

M-ar putea lamuri cineva...care-i faza pana la urma? se poate monta pe ambele faze, fara probleme?

eu am si pe lunga si pe scurta si n-am nici un fel de probleme. N-am sa revin niciodata la becuri normale nici pe scurta nici pe lunga. Pur si simplu fulgera cand dau blitz... (cand e xenonul incarcat)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am xenoane pe faza scurta, pe lunga si pe proiectoare si nu au nici o problema. Deci restul sunt barfe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am xenoane pe faza scurta, pe lunga si pe proiectoare si nu au nici o problema. Deci restul sunt barfe.

Daca nu ai si pe stopuri tot degeaba  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa imi pun special pentru tine , cand ne-om intalni, dar te va costa. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Platesc...ce sa fac....Ca doar nu ma ingroapa astia cu bani la mine.... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vorbesti in numele tau ... banuiesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

recomandari pentru un anume producator de xenoane, K-uri, s.a.m.d?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma deplasez oriunde in tzara...cred ca am uitat sa precizez. Doar sa le rezolv toate odata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cauta in zona ta un montator, nu cred ca-ti convine sa vii la Bucuresti ;D

Aici insa poti rezolva fara eroare de bec ars si alte probleme .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnule Milea nu ai facut altceva decat sa te faci de ras, puteai sa-i dai PM, nu asa se recupereaza banii mai ales cand omu` (Horatiu) nu este in tara, vrei sa-ti trimita banii prin fax ?

Eu ca moderator o sa trec cu vederea aceasta scapare si faptul ca ai 2 topicuri in care vinzi aceleasi produse, considera ca ai fost avertizat public, data viitoare o sa-ti sterg direct toate posturile si poate chiar BAN pe forum .

Domnule Milea chiar crezi ca o firma ca a mata cu o cifra de afaceri de 300k E este chiar atat de mare?

Hai mare atentie pe forum ca sunt cu ochii pe dumneavoastra ca pe butelia lu` tataie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca mai doresti folie pe geamuri, omologata, suna-ma la tel.0751.071.073 si rezolvam problema ;)....avem foli de calitate fff buna, omologata RAR si cu garantie.Nu se demonteaza geamurile de pe masina.

Daca te hotarasti, suna-ma si o infoliem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now