Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

danutzzz

Cumpar Volvache

12 posts in this topic

Dupa cum v-ati dat seama inca din titlul topicului ma intereseaza un Volvo.De preferat ar fi un S40 sau un S60 de dupa 2004.Masina o vreau pt prietena mea deci nu sariti cu tancuri ( S80 , V70 etc ) :D Astept oferte.

Later edit : si un c30 ar fi bine-venit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bune masini ai sunt Volvo-urile...vad ca nu le mai vinde nimeni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai vrei dupa 2004. Eu n-am S60 dupa 2004. Pot sa-ti dau un C30 din 2009 cu cam toate fitzele posibile si imposibile. Ca idee noua a fost in jur de 27000 de eurasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si cam cat esti dispus sa oferi pt. un model ca al meu? De curiozitate  ;)

2005 100.200km, toate reviziile la Volvo, Momentum

Share this post


Link to post
Share on other sites

ia un 1.6d.

c30, s40, v50 si experimenteaza pe el din greu ceea ce visezi ptr masinuta ta.  ;D

Asa ca si statistica... am vazut kit de stage 2 ptr 1.6D, cam  catre 200cp...

In locul tau nu as ezita. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai lumea nu are decat din astea mari si vechi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm...bugetul este undeva inre 11-12.000 euro.Cred ca in banii astia as putea gasi un s40 sau cu putin noroc chiar un s60 in stare buna.

@Adi nu e nevoie de 200 cp ... masina este pt prietena mea si nu prea as vrea senzatii tari pe scaunul din dreapta. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai vrei dupa 2004. Eu n-am S60 dupa 2004. Pot sa-ti dau un C30 din 2009 cu cam toate fitzele posibile si imposibile. Ca idee noua a fost in jur de 27000 de eurasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S60 in stare buna din 2004 ma cam indoiesc, in 2004 a aparut faceliftul la S60 iar modelele cu facelift sunt cele mai cautate si aberant de scumpe atat aici cat si in germania peste 12oooE, de fapt mult peste 12k E .

Share this post


Link to post
Share on other sites

S60 in stare buna din 2004 ma cam indoiesc, in 2004 a aparut faceliftul la S60 iar modelele cu facelift sunt cele mai cautate si aberant de scumpe atat aici cat si in germania peste 12oooE, de fapt mult peste 12k E .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost odata un S40 2.4i@170 cp la vanzare in varianta SUMMUM din 2004 la 7950E, s-a vandut instant .

Share this post


Link to post
Share on other sites