Roberto

Obiect misterios neidentificat ascuns in masina

11 posts in this topic

Astazi m-am pus sa fac curat in masina si cum aspiram sub scaune am gasit acest yoyo ascuns sub scaun, magnetizat de bara de rulaj al scaunului.

E un fel de YoYo metalic, cu arc, pe o parte scrie LCN si pe cealalta are un magnet destul de puternic.

Nu am gasit la scaun vre-un loc de unde ar putea veni, deci ma indoiesc ca e de la scaun ceva.

Am cautat pe net dupa LCN si am gasit doar institutii cu nume care ma sperie  ;D gen : "London Centre for Nanotechnology", "Laboratory of Computational Neuroscience", "Laboratory for Cognitive Neuroscience" etc.

Fraate ce e asta, ma spioneaza astia, vor sa ma cipeze ! ce gizmo inteligent mi-au ascuns astia in masina ?

:D :D :D

post-527-12877866648996_thumb.jpg

post-527-1287786665186_thumb.jpg

post-527-12877866654144_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai mergi pe la biserica Roberto  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred, ca e un joc yo-yo inscritpionat promo cu logo-ul firmei de cosmetice LCN. Din Germania de la expozitii cu profil de inginerie, detin o groaza de jocuri, pixuri si stilouri, brelocuri, si alte materiale (prostiioare) inscriptionate cu numele firmelor participante. Probabil primul proprietar al masinii tale, daca masina e adusa din Germania, sa fi lucrat la firma LCN...posibil.  http://www.wilde-cosmetics.de/main-menu/ausbildung/lcn-beautyschool.html

P.S.: N-ar strica, sa mergi si pe la biserica...  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta este clar voodoo de la chinezi pt. Volvo  ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now