mironb

Intrerupator misterios

8 posts in this topic

Azi am gasit la masina mea langa conectorul de diagnoza (cel de deasupra pedalei de acceleratie) un buton de culoare portocalie cu 0 si 1 pe el. Stie cineva la ce foloseste, vadisu' nu zice nimic, am apasat pe el si am asteptat sa ma pocneasca vreun airbag ceva, la fel nimic ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala e Laser Frate, apasa pe el in timp ce mergi sportiv poate primesti ceva boost, ceva instalatie de azot ascunsa de catre proprietarul precedent, cine stie  ;D ;D

Sau poate e de la mosor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu e de la mosor, sigur e de la morisca  ;D Sportiv merg cam tot timpul, s-a terminat butelia de boost de mult  :D

No really, stie cineva ce face acest

090022.jpg

buton?  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA! Iti pot confirma ca acel comutator nu este pus de constructor! ;D

Probabil, posesorul anterior a alimentat un consumator care trebuia decuplat uneori...(spre ex, un amplificator sau o alarma sau...)

Daca nu este la "vedere" nu-ti mai obosi ochii cu el. IGNORA-L!  :D :D :D

Best, avx.  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa nu fie ala de autodistrugere ...sau de catapultare  ;D

OFF TOPIC.

@ Danyx  O data ma trezesc si eu devreme si ca de obicei, trebuie sa "comentezi" tu inaintea mea... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci NU POT sa-l ignor, ma enerveaza ca nu stiu ce face (parca as fi deedee din desenele animate  ;D). Probabil o sa ma pun in uichend sa investighez, si-asa a anuntat busu' de la proteveu ca o sa ploo chiar cu apa asa ca decat sa stau in casa, mai bine in garaj cu lanterna-n gura, surubelnita in stanga si voltmetru' in dreapta. Daca nu mai scriu nimic pana duminica inseamna ca era butonu' care chema nava-mama extraterestra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca ai baut si te=ai urcat la volan apasa pe ON

daca esti treaz apasa pe OFF

asa o sa vezi diferenta

butonul ala activeaza starea de VEGHE asupra celor piliti la volan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now