Sabau Raul

Chit reparati schimbator de viteze

10 posts in this topic

Am o problema cu schimbatorul aceea ca joaca foarte tare la punctul mort, uitandu-ma pe discovery am observat ca sunt ceva bucsi mici pt tija schimbatorului adika ceea ce cred ca sunt duse si la mine bucsile alea micute de pe acolo sau cum le zice ca nu stiu. Ati mai avut careva probleme cu ele sa stiu daca pot sa gasesc asa ceva chit de reparati pt asa ceva ca nu imi convine sa joace asa tare maneta. Daca stiti spuneti-mi si mie de unde pot sa procur asa ceva.

Edited by HEIMÐALLR
Scriere necorespunzătoare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Timonerie sau cum le zice, parca avea Alex din cate tin minte de pe un topic mai vechi, intreaba-l !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimeni nimika mai concret care ati facut asa ceva stitii unde gasesc sa stiu daca ma bag sub masina sau nu exista vreo speranta pt a remedia problema asta cu schimbatorul??

Edited by HEIMÐALLR
Scriere necorespunzătoare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am schimbat Raul aproape toate bucsele ,dar nu pot sa-ti trimit date pt ca momentan am calculatorul defect

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar cam trebui timonerie noua(cum zice si Roberto) (zic eu, articulatia dintre schimbator si cutie).

Da-i mesaj lui Alex (@Midnight Caller)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt o maneta care nu mai revine singura la punctul mort dupa ce o scot din viteza cam ce ar putea fi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now