dr_skepsys

Bine v-am gasit

5 posts in this topic

Salut,

Ma numesc Catalin Iovu si sunt din Ploiesti. Desi am mai postat zilele trecute un mesaj referitor la softul volvo, astazi pot sa scriu in legalitate si la aceasta sectiune a forumului, pentru ca aseara am intrat in posesia unui frumusel S40 din 2002.

Cred ca voi deveni un utilizator frecvent al acestui forum de acum, iar pana la o noua reauzire va urez "drumuri line".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heheee, atunci iti uram un "bine-ai venit complet" printre noi ! Speram cu totii sa ai cat mai putine probleme cu el (daca il intretii cum se cuvine nu prea ai avea de ce sa ai probleme). Ce motoras are ?

Vezi ca mai sunt cativa utilizatori din Ploiesti, poate va intalniti la un Yams... ce zici ? ;D

    PS: Vezi ca in profil ai scris ca esti din Bucuresti... Pana la urma de pe unde esti ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E un 1.9 tdi.

Cu locatia e mai complicat: stau in ploiesti dar lucrez in bucuresti, iar pentru ca 14 ore pe zi le petrec in perimetrul bucurestiului cred ca tind mai mult sa spun ca sunt din bucuresti. (si cand trebuie sa raman peste program, chiar raman in bucuresti de'a binelea  ;D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari si bine'nteles, cat mai putine probleme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now