VOLVO16

UN ALTFEL DE VOT

74 posts in this topic

Din pacate, e alta vrajeala, daca schimbi ip-ul poti vota din nou, asa ca aia de pe primele locuri sigur dau disconnect/connect din minut in minut, cel putin pe rds merge, eu ti-am bagat 21 de km in 2 minute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si ai actionat COMPLET gresit!!!

Trebuie sa dai START exact atunci cand prietenii sunt cu mana pe mouse, sa voteze. Conteaza timpul care trece de la START pana termini etapa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumiri celor care m-au ajutat pina acum . Mai vreu suturi , aripi  :D sau cum vreti voi sa-i spuneti  . Inca n-am reusit sa termin etapa ( a draq de lunga - 750 KM ) , dar mai e timp pina la 23.59 . Eu am dat start dimineata , dup-aia nu conteaza daca mai sunt on-line atita timp cit cei care ma ajuta dau click pe link-ul postat . Merge un singur vot pe zi de pe fiecare IP . Incercarea de fraudare se pedepseste cu excluderea din concurs . Pt. fiecare "vot" ti se da un numar aleator de km intre 10 si 25 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrei suturi a? Pai trebuia sa iti dau un sut in "fund" zilele trecute cand erai in fata mea la semafor. :D:D:D hai ca astept urmatorul link. :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrei suturi a? Pai trebuia sa iti dau un sut in "fund" zilele trecute cand erai in fata mea la semafor. :D:D:D hai ca astept urmatorul link. :-*

Urmatorul link maine  :D , cit despre "suturi" le astept  ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu ce se intampla , dar mie mi-a scris doar : "Volvo16 iti multumeste pt vot"...am sa incerc si mai tarziu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

5Km de la mine  >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

inca 7 de la mine...  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 si eu,dar m-am prins mai greu.  :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai am de facut 304 km pina la 23.59 . Multumesc votantilor de pina acum  :-* .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now