robyvol33

inca un nou membru ,dar fara masina volvo

31 posts in this topic

Salutare si bine ai venit! Eu acum cativa ani nici nu indrazneam sa visez ca voi conduce vreodata un Volvo si uite ca luna asta pe 21 fac 1 an de cand am masina.Sper ca intr-un an sa poti spune aceeasi chestie ca si mine!Succes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci "sarutmina" sa o stapinesti sanatos si multi km. fara reparati ,dar cu criza asta cine stie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:salut: si bine ai venit! Imi aduc aminte in 1995 cand aveam primea mea masina era un oltcit 12 TRS model pentru germania, eram foarte mandru de ea... visam la un volvo iar in 1997 am avut bucuria de a-mi cumpara primul volvo 460 si sunt foarte multimit de aceasta bijuterie, iar azi am 2 volvo 460,ultimul, venit anul acesta din Austria dupa un-grade unde sasiu+motor+cutia de viteze au ramas din 1995 iar caroseria, tapiterie, instalatii electrice absolut totul schimbate in 2008, ca si la primul volvo eu sunt a-2lea proprietar,practic este ca o masina luata de un an:D

Iti doresc si tie sa ajungi sa te bucuri de cel putin un volvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nilsen- frumoase povesti cind le aud se ridica parul pe mine(pe bune) cum am mai zis si mai sus eu chiar ma pun in locul fiecarui posesor de volvo la ce povestiti voi

chiar este frumos si placut sa va ascul  :thumbsup2:

felicitari la toti si bafta multa

ps.poate,cum ziceti toti aici i-mi va veni si mie rindul o data dar acum sa fiu realist ma multumesc cu ce am

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu siu daca intereseaza pe cineva dar acesta sunt eu la siab alaturi de marca noastra iubita volvo for life

post-3424-12877869771539_thumb.jpg

post-3424-12877869776852_thumb.jpg

post-3424-12877869783687_thumb.jpg

post-3424-12877869789254_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now