Guest MagazinulDeBrazi

S-a deschis

5 posts in this topic

[move][/move]Salutari,

In speranta acest mesaj va aduce un zambet pe chipurile voastre, si veti continua sa cititi, va garantam ca nu o sa va para rau.

V-ati gandit ca este deja jumatatea lui Noiembrie si mai este doar o luna pana la Craciun ?

V-ati gandit sa va cumparati iarna asta Brad de Craciun natural ? Daca DA, atunci iata ultimele noutati:

- S-a deschis Magazinul de Brazi, un concept de la Silva Group Romania

- Numai Brazi Naturali, Argintii sau Verzi, frumosi, cu coroana bogata, aproape ca in filme :)

- Daca doriti si in Ghiveci sau cu Balot nu ne suparam, avem aproape de toate pentru gradina voastra

- Reduceri substantiale se aplica la pachete speciale promotionale

- Preturile incep cu 59.99 Lei si au TVA inclus

- Sa mai adaugam si faptul ca toti brazii sunt Calitatea I ?

- Sa mentionam ca brazii provin din plantatii controlate si nu din defrisari abuzive ?

- Si nu in ultimul rand Livrare GRATUITA in Toata Romania, direct la usa voastra

Cum suna ? :-)

Daca mai doriti motive, vizitati-ne azi si convingeti-va !

Cu bucurie,

Magazinul de Brazi

Bucuria Craciunului in Casa ta!

PS: Ne gasiti pe google dupa "magazinul de brazi" :-)

PS2: Brazi Argintii in ghiveci (de la Silva Group) gasiti la Dedeman, pe Soseaua Giurgiului :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ar fi fost interesant sa puneti linkul la pagina dumneavoastra !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, era obisnuit cu restrictiile de prost gust de pe alte forumuri  ;D

interesanta oferta, mai ales cea cu transportul gratuit in toata tara, credca am sa ma bag la un bradulet cat de curand, unul mic ca mie imi e lene sa il impodobesc hahahaha

http://www.magazinuldebrazi.ro/index.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi interesant daca ne unim mai multi ca am vazut ca au reduceri de grup!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne cerem scuze ca nu am postat link dar cum a zis si "colegu", nu am vrut sa incalcam vreo regula si sa ne incadreze la spam.

Vrem doar sa aducem la cunostinta romanilor ca se intampla lucruri bune si frumoase in tara lor.

Zilele astea vom actualiza si pozele de pe site cu brazii ce trebuie sa soseasca maine, sa stie lumea concret ce cumpara.

Ne-am propus pe Magazinul de Brazi sa comercializam numai brazi Calitatea I-a, deci cei mai buni si mai frumosi si speram sa nu dezamagim.

Multumim pt ca nu ne-ati denigrat si apreciem.

Stima,

Echipa Magazinului de Brazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now