Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

packard

SERVICE AUTO - program prelungit, locatie centrala, preturi prietenesti

47 posts in this topic

inca asteptam feedbacj de la cei care au fost la noi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am ajuns si eu astazi seara, impreuna cu un prieten. Super de treaba Pakard si baietii. Verificare detaliata  articulatie, lichid frana, lichid servo. Nota 10 din partea mea.

PS: partea rea, este ca la o verificare atat de amanuntita, s-au descoperit o gramada de piese de schimbat  ;D.

Aceeasi nota si din partea prietenului cu BMW-ul.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@packard: Ai posibilitatea sa infigi in esapament un analizor de gaze de banda larga ? Vreau si eu sa stiu cum stau cu amestecul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@packard

Am inteles de pe site-ul vostru ca nu efectuati lucrari de tinichigerie, acestea fiind facute de catre un partener. Intrebarea mea e cum se procedeaza? Aduc masina la voi si o transportati voi la pertener? Cam cat ar costa o revopsire portiera spate la S60?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROMOTIA LUNII FEBRUARIE !

Discount de pana la 25% la piese si manopera pentru cei ce isi sarbatoresc ziua de nastere in luna februarie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promotie!!!

Verificare de iarna gratuita!

Pentru detalii si programari: 0747 099 009

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am apelat la Packard - o igienizare/eliminare mirosuri ciudate a AC-ului. A disparut orice urma de miros, multumesc si pe aceasta cale.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca erati curiosi cum arata un motor V10 TDI desfacut click aici. A fost ceva de munca la el, dar la sfarsit torcea ca o pisicuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca erati curiosi cum arata un motor V10 TDI desfacut click aici. A fost ceva de munca la el, dar la sfarsit torcea ca o pisicuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e ciudat, a fost exploatat in mare parte in oras, plus ca "ingrijirea" a fost facuta la o reprezentanta vw din bucuresti.(nu dam nume ca nu e fair play)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mariane sa vezi tu cum arata un W12, asta e poezie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bogdan Un W12 arata ca 2X W6 :smile: ,precum un Veyron arata ca 2X W8 :smile: . .

@packard Felicitari pt lucrare .Se garanteaza macar 100mii!! :smile:

Legat de reprezentante , pe vremuri ,ca sa zic asa,(13-15ani in urma ) la marca MB din Ro ,(vecina cu alte service-uri ale altor marci;nu dau locatie exacta :smile: ), motoarele +cutiile se trimiteau in Germania , in Stutgart.Nu se accepta de partea germana( era conventie probabil ) ca reparatiile sa fie executate de pers. romanesc datorita clasei de excelenta a marcii.

Nu imi dau seama daca toate reprez. auto din Ro au personal scolarizat trimestrial ,semestrial , anual in tarile de origine a marcii pt a fi calificati ,recalif. pe modele noi etc!.Nu as spune ca duc lipsa de raspuns dar intreb poate au aparut schimbari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim pentru aprecieri. Chestia amuzanta, intre timp cat nu am mai postat pe aici am mai avut un v10 de refacut.post-498-0-04923200-1326790728_thumb.jpg

post-498-0-04923200-1326790728_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

De VOLVO, desigur, nu ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu chiar :D , dar unele piese semanau cu cele de volvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai stimabile, apreciem munca ta dar te rog, hai sa ne rezumam la marca dedicata forumului... ok ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fii pregatit de iarna mergand "La Service"

Vin-o cu masina la noi in service, cu o programare in prealabil, si iti oferim verificarea ei gratuita !!!!

Asta va contine:

- test de rampa (articulatii, frane , suspensii)

- testul lichidelor: frana, antigel, servo-directie, electrolit baterie

- testul de incarcare a instalatiei electrice

- vi se va oferi un deviz estimativ vis a vis de remedierea eventualelor nereguli constatate.

Toate aceste servicii sunt oferite gratuit singurul "pret" cerut este acela de a lasa un feedback pe acest forum, fie el pozitiv sau negativ, vis a vis de experienta avuta in "La Service"

Va asteptam, si DA avem program prelungit si DA suntem si in centru !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMPORTANT :

De azi La Service ofera si servicii de incarcare si diagnosticare a instalatiilor de climatizare auto atat pentru autoturisme cat si pentru autoutilitare, microbuze si camioane. Aparatura folosita este cea mai performanta de pe piata in acest moment.

Pe langa asta mai oferim si servicii de igienizare instalatie de climatizare si igienizarea interiorului autoturismelor.

IGIENIARE CLIMA: 150 de ron

IGIeNZAIRE INTERIOR: 100 de ron.

Pret pentru ambele operatiuni : 200 de ron in limita stocului disponibil.

Share this post


Link to post
Share on other sites