Sign in to follow this  
Followers 0
claudiu2525

Craciun la Predeal

9 posts in this topic

Va intereseaza sa petrecem craciunul impreuna?sa zicem intre 24-26 sau 27decembrie?

Am gasit o locatie suficient de mare,este in predeal,vizavi de partie,dispune de 8 camere,in care incap 19 persoane,si costa 150 ron pe noapte(cred ca se mai poate negocia un pic).

Daca exista interes,terbuie sa ne miscam rapid,pt. ca mai este putin timp,si, sa o gasim libera toata.,sau poate mai aveti variante cu locatii sigure,de ce nu

Ce ziceti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu as putea merge doar cu toata familia (adica 3 la nr). Cum sint camerele, au baie proprie, exista bucatarie in vila aia ? "Baga" mai multe detalii, please.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu as putea veni (2 pers.-un mare si una mica  ^-^  ), dar doar pana pe 26, pentru ca vreau sa merg si la botezul Danielei ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

din cate imi aduc aminte ,sunt camere cu baie proprie,,sunt camere si cu 3 paturi,exista o bucatarie complet utilata,mult mai spatioasa decat la busteni,.Facand o comparatie,este o idee peste  locatia de la busteni,.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata ? Astia sintem toti ?! Atunci luam o vila cu 4-5 camere + living si bucatarie, cocheta si frumoasa si facem un Craciun ca-n basme, cu copii cu tot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa apar si eu dar inca nu pot promite nimic deocamdata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci gata, nu mai vrea nimeni sa-si petreaca la munte Craciunul, cu zapada (sa se bucure si copiii-cei care au) si suflete de prieteni in jur ?!  Un Craciun in bucuresti e trist si gri...

 

  ...cum vreti - eu unul nu am chef de orasul asta de Sarbatori.  Vad eu ce fac pina la urma.

:3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vointa avem,dar mai trebuie sa avem si finante ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0