Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

daann

S60 S80 neinmatriculat

16 posts in this topic

Stie careva pe cineva care are asa ceva de vanzare?Vreau cu acte in regula dar neinmatriculat  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu eu un S60 - D5 cu numere de ITALIA dar vrea cam mult pe el  (8800 euro ) . Daca te intereseaza maine ii iau nr. de tel .

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai depinde si de an daca e mult sau nu.  daca e 2007 eu zic ca nu e mult :) 

dar daca e un 2001 neinmatriculat.....e enorm,indiferent ce optiuni ar avea pe el

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu eu un S60 - D5 cu numere de ITALIA dar vrea cam mult pe el  (8800 euro ) . Daca te intereseaza maine ii iau nr. de tel .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt cateva variante care chiar merita luate in seama fara astfel de complicatii.  :)

S60 fabricat intre 2000-2002 cu motorul 2.4 bifuel (CNG), 103kw este euro4, in consecinta o taxa de inmatriculare f mica. Masina se gaseste pe la 5-6mii.

S80-ul din aceasi ani, are motorul de 2 litri si in jur de 170cp (nu t5-ul), care este euro3, rezultanad o taxa de mediu destul de mica... iar masina se gasaste si mai ieftin ca s60. Am vazut unele destul de aratoase pe la 4000 si ceva.

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma intereseaza taxa de inmatriculare.8800E e cam mult!Adi dai si tu un link ceva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alea crem sunt taxi uri / ex taxi  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

am eu unu d anglia daca esti interesat la 3500

Share this post


Link to post
Share on other sites

unu de care?80 sau 60?dotari?mile(sau km)an.....etc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

s60 2002 2.0t 180 cai 117 000 mile full piele, incalzire in scaune, clima, sistem audio dolby cu magazie si amplificator,  stare foarte buna.

este inmatriculata pe anglia, nu este negociabila, are interior crem se poate inmatricula sau schimba volanul pe stanga, poze nu am deocamdata.

Mesaj revizuit de Matrixxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si te-ar interesa un schimb cu al meu+ceva diferenta?

Share this post


Link to post
Share on other sites