betty

A murit la volan din cauza nervilor

7 posts in this topic

Aici mai multe, dar nu va luati dupa Aradon ca astia is vai de ceapa lor ce aberatii scot din ei.

http://www.aradon.ro/stiri/arad/articol/a-murit-in-timp-ce-injura/cn/news-20091206-08055581

In orice caz mie mi se pare ca cel cu loganu a facut manevre aiurea ca el e lovit in partea dreapta. Imi imaginez ca circula pe banda 2 si a vrut sa vireze dreapta si asa si-a bulit farul din dreapta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"In orice caz mie mi se pare ca cel cu loganu a facut manevre aiurea ca el e lovit in partea dreapta" Si eu zic la fel.

Se poate totusi ca ala cu loganul sa fi tras dreapta ca sa nu se loveasca si a agatat ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am auzit si eu stirea intimplator ieri. Daca este asa cum au prezentat la stiri si soferul vinovat a sarit la scandal, cu briceagu' si alte injurii si apoi a murit .... asta e! Bunutu' nu doarme  ;) Daca e adevarat ca era vinovat, ca are Volvo nici nu mai conteaza. Ce naiba ? sintem in Tanganica? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am auzit si eu stirea intimplator ieri. Daca este asa cum au prezentat la stiri si soferul vinovat a sarit la scandal, cu briceagu' si alte injurii si apoi a murit .... asta e! Bunutu' nu doarme  ;) Daca e adevarat ca era vinovat, ca are Volvo nici nu mai conteaza. Ce naiba ? sintem in Tanganica? :(

Nu are imp ce masina are, e totusi ciudata faza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca suferea de inima nu e deloc ciudata ca a murit. S-a anervat si a facut infarct. Dar totusi stie careva despre cine-i vorba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Despre unu Gurila din Arad, fost revolutionar si actual scandalagiu si camatar care sincer sa fiu nu stiu ce mare scula de bascula era prin Arad de-si permitea chesti din astea .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now