Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mike1

PASIOR AUTOMOTIVE - Piese, Uleiuri, Anvelope, Jante, Asigurari RCA si CASCO

84 posts in this topic

Revin si eu cu multumirile de rigoare pentru seriozitatea si rabdarea acordata de colegul nostru de forum Mike1, comanda a cuprins tot setul de distributie, setul de garnituri necesare reparatiei capitale la un V50 1,6 d an 2007, ulei, filtre, bujii, semeringurii...., si cum zilnic apareau noi repere comanda sa tot marit, iar noi am cam abuzat de rabdarea lui, ai multumim si asteptap pe luni sa auzim cum zumzaie motorul cu noua chiulasa si toate accesoriile la zi. Toata stima si promit ca vom reveni cu comenzi.

P.S. Multumesc pentru bucsele brat inferior de la V50-ul meu, am uitat atunci sa revin cu un post dar acum punctam si acele repere. :hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce a uitat Mikey sa zica (sau poate a zis) este ca face si livrare gratuit in Bucuresti, adica iti arde buza de 4 bujii, dai un telefon si in cateva ore ai primit bujiile .

Multumesc Mihai pt buji, zumzaie masina exceptional acum .

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur sa aud ca sunteti multumiti, este foarte important pentru mine ca toti clientii pe care ii avem sa fie multumiti de piesele pe care le cumpara de la noi si de serviciile de livrare si postvanzare care insotesc comenzile :smile:

Incercam in masura posibilitatilor sa asiguram livrarea gratuita a comenzilor (indiferent de valoare) nu numai in Bucuresti, dar chiar si la nivel national, astafel incat piesele sau anvelopele sa ajunga rapid si la un pret cat se poate de scazut la client.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subscriu cele spuse de colegii de mai sus,iar cu scuzele de rigoare,pentru intarzierea feedback-ului Multumesc si eu lui Mike pentru seriozitate si promptitudine!

Keep up the good work! :thumright:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am revenit iarasi cu multumiri si de aceasta data, metionez ca piesele ramase (bujii nu se portiveau, si garnitura nefolosita) au fost returnate si inlocuite cu alte produse utile si necesare, si de aceasta data tot pe spatele lui, in timp util si cum am convenit, deci il recomand cu toata caldura, iar daca intervin modificari sau nepotriviri intre piese aveti incredere ca le rezolva. Toata stima. :hello2::happy12::3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare, ma intereseaza si pe mine o oferta de preturi pt un rulment roata fata, masina este volvo s40 din 2009, motor 1.6 D, ma intereseaza chiar si cele aftermarket

Share this post


Link to post
Share on other sites

@addy: Va multumim pentru interesul acordat produselor si serviciilor societatii noastre, v-am transmis PM cu oferta pentru reperul solicitat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In aceasta iarna PASIOR AUTOMOTIVE ofera clientilor sai pentru toate comenzile efectuate livrarea gratuita si un bidon de lichid parbriz iarna concentrat (-34 grade) de calitate ridicata fabricat in Belgia. Oferta este valabila in limita stocului disponibil. Va stam la dispozitie pentru orice solicitare pe site-ul nostru: www.pasior-automotive.com si la telefon: 0740.037.160 sau 0770.477.407

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites