Guest

capace oglinzi S40

7 posts in this topic

De ceva timp caut sa cumpar capacele de la oglinzile exterioare la un volvo s40 2005,dinacelea cromate-nichelate,in stilul celor de la r-design,dar fara succes.rog cine poate da vreun sfat ceva...

multumesc anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ceva timp caut sa cumpar capacele de la oglinzile exterioare la un volvo s40 2005,dinacelea cromate-nichelate,in stilul celor de la r-design,dar fara succes.rog cine poate da vreun sfat ceva...

multumesc anticipat

Le gasesti dupa part number si le comanzi.

Se potrivesc doar pe oglinzile de model nou, dupa 2007, nu merg pe oglinzile 2004 - 2007 sunt total diferite desi nu par. Sunt o gramada de diferente intre v 1 si v 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

de diferenta dintre ele stiam da eu am vazut si pe un s40 v1 capacele respective la oglinzi,sa fie din fabrica si sa nu se gasesca after-market?iar cu part number asta cum se procedeaza mai exact,daca nu e prea mare deranju ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut!poti sa ma ajuti cu un part number sau sa vorbesc cu M.C?

Uite aici, dar nu stiu cum ai vazut tu capace de V1 pe oglinzi de V2 pentru ca sunt diferite de la cer la pamant, uitate in link-ul asta si vezi preturile si part-number

http://www.swedishautoparts.com/V50/Volvo-V50-mirrors.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti-am spus stiu de diferenta dar masina pe care am vazut eu,era tot un v1 cu capacele respective.adica era un volvo v1 cu capace nichelate,cromate cum or fi.nu cred ca o fi schimbat tot asamblu oglinzii pentru acele capace,zic si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now