Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

fffff

Caut DVD Navigatie ptr Romania V70 din 2003

15 posts in this topic

Cine are,unde gasesc,oare exista? ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apoi frate cind ai gasi, vreau si eu.  Sintem mai multi doritori pe-aici. Stau cu televizoru' degeaba in masina. Eu am Navteq ca sistem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha,asa de greu se gaseste,sau nu se gaseste deloc.Un prieten si-a achizitionat un S60 din 2005 si spune ca a gasit DVD de Romania ptr navigatie la 100 ron,o merita?

Share this post


Link to post
Share on other sites

gpsunderground.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca are Romania ok si Europa toata (poate 3 dvd) eu dau mai mult :D. Normal ca merita, numai sa nu fie cioaca... Incearca DVD ul la tine in masina si vezi daca merge. Eu stiu ca Romania este pe DVD la Volvo dupa 2008, dar alta generatie de DVD si nu merge la noi.

Aha,asa de greu se gaseste,sau nu se gaseste deloc.Un prieten si-a achizitionat un S60 din 2005 si spune ca a gasit DVD de Romania ptr navigatie la 100 ron,o merita?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce-ar fi să le solicităm (online) harta Å£ării noastre pentru naviurile MMM & MMM+? Nu pierdem nimic (trebuie doar registration... extrem de simplu: mail, user name, passw., country ÅŸi un mesaj la developer_account_support@navteq.com).

Trebuie să vadă că există cerere din partea pieÅ£ei. Eu zic că merită încercat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca ar fii o sansa cum spui tu,sa ne logam mai multi si sa-i sacaim mai multi,poate,poate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si sa nu uitam sa le spunem ca vom cumpara doar un DVD original - ca sintem saraci si vom face cite o copie pentru toate neamurile  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si sa nu uitam sa le spunem ca vom cumpara doar un DVD original - ca sintem saraci si vom face cite o copie pentru toate neamurile  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pentru MY diferit. Ce avem noi nevoie NU EXISTĂ! Uite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu cat timp ar dura pana la aparitia unei harti cu Romania.Dar cel mai tare mi a placut un 80 din 2002 cred cu 2 navigatii in bord:lol:

1.un mio amarat cu hartile din Ro cred

2.navigatia standard ,cea de volvo :)

Nu inteleg de ce nu s ar putea adapta hartile de la Navteq,navigon,garmin ppenru Volvo.Doar au aproape aceeasi baza..ce naiba>:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu s-au adaptat pentru că nu s-a preocupat nimeni suficient de aprofundat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai in cazul asta,nimeni nu are interes !Probabil ar trebui trimise cateva sute de mii de mailuri.:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai in cazul asta,nimeni nu are interes !Probabil ar trebui trimise cateva sute de mii de mailuri.:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites