Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zomby17

Vand instalatie AC, interior piele etc... pentru volvo 360

18 posts in this topic

Vand instalatie AC, interior piele, geamuri si oglinzi electrice, bord, servo directie etc  la unele cu preluare de piese vechi  ... pentru volvo 360  , tel 0742020260 sau id de mess cj04gwg  , preturi negociabile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te salut! Pana la urma ce faci, dezmembrezi masina?

O sa te rog sa imi spui care este pretul pentru interiorul de piele si oglinzile electrice- de astea sunt interesat si un pret pentru instalatia de AC- asta ii face cu ochiul lui kalyyyyyy. Si sa nu uit, vinzi si instalatia de gaz?

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

interiorul de piele 200euro ,  oglinzile 1 mil bucata, AC 300 euro instalatie complecta radiator,furtune , kompresor, aeroterma  absolut tototot , si gpl  9 mil totot complect e noua instalatie cu acte cu factura cu totot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pentru raspuns! Din pacate pretul la interior este un pic cam mare pentru mine,dar as incerca sa fac rost de bani pentru instalatia de gaz (este mai utila). Cat de repede vrei sa scapi de ea?

ps-nu puteam sa stam si noi la o distanta mai mica?    ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ nu ma grabesc cu piesele , am timp. Daca vrei ne mai intelegem la pret pentru ca nu e batut in cuie si daca vrei contracost ti-o aduc la bucuresti.

hai susss cu piesele preturi negociabile ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

am  uitat as intreb caseta de directie pt servo o mai ai ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

masina e complecta deocamdata, functioneaza impecabil

Share this post


Link to post
Share on other sites

in cat dai masina cu totul ? ca am un prieten care ar fi interesat ...... eventual da-mi un telefon daca poti sa vb mai detailat

Share this post


Link to post
Share on other sites