Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kmykze

Vand Furtune, Coturi Siliconice de calitate.

12 posts in this topic

209nb0g.jpg2wgwvx4.jpgrw5bwp.jpg2uj0ao2.jpg2gxl0z9.jpgk38xs9.jpg

2rcpd84.jpg35aubg6.jpg

Diferite modele de furtune siliconice, coturi la diferite unghiuri, coturi in forma de U, furtune de racord, furtune de 1m, furtune T-uri, racorduri intre diametre diferite (exemplu: reductie de la 70 la 50mm), furtune de vacuum.

Furtunele au o gama foarte variata de dimensiuni si diametre, pentru orice aplicatie aveti nevoie.

Exemplu de pret:

Cot siliconic Diametru: 102mm  Grosime perete 5mm  Pret: 20$

5m de furtun siliconic pentru vacuum, diametru interios 3mm Pret: 15$

Nu trebuie decat sa-mi scrieti pe mail (kmykzeemil@gmail.com) dimensiunile si tipul dorit, eu va dau pretul si dupa aceea facem si comanda, dureaza intre 3 si 5 zile lucratoare sa le comand, le puteti ridica personal sau cu ramburs prin Posta Romana.

Toate furtunele sunt NOI, importate de o firma japoneza Autobahn88.

Va doresc o zi placuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma e chineza dar nu are importanta !

Daca esti reseller doar furtune aduci de la ei ? Ca mai au si alte bunatati pe acolo pe langa furtune ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma e Japoneza cu fabrica in China, ca oricare alta firma din lume.  :)

Da aduc Intercoolere, oil cooler, Xenon, si in curand Turbine si West Gate, Kituri suspensii de la o alta firma, urmariti posturile, se ofera reducere pentru cantitati mai mari sau pentru reselleri din romania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe certificatul lor emis de UE scrie Tai Kok Tsui, Kowlon, China, la About Us iarasi, pe site iarasi, acuma eu nu stiu unde zic ei ca au firma japoneza

http://www.autobahn88.com/english/

Nu conteaza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa miau spus ei,asa mi-au prezentat oferta, daca sunt chinezi, dai naibii, daca au produse de calitate si ieftine, cu atat mai bine.

Pana la urma esti interesat de piese sau nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa miau spus ei,asa mi-au prezentat oferta, daca sunt chinezi, dai naibii, daca au produse de calitate si ieftine, cu atat mai bine.

Pana la urma esti interesat de piese sau nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te astept.

In curand pun si site-ul al punct, si toate ofertele la piese de performanta aduse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exista si ceva rezistent la petrol? Motorina? imi trebuie un furtun cu diam mare la rezervorul unui utilaj. Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca este pentru motorina/benzina o sa caut.

S-a deschis site-ul :D

http://edmdesign.host56.com

mai este de lucrat la el si mai trebuie pus pe un domeniu dar va va da o idee despre produse.

Caut cumparatori pentru produse 5ZIGEN, Jenti, Muffler etc. Trebuie o comanda mare asa ca voi cauta cat mai multi, cand se va strange o suma considerabila vom face comanda.

Share this post


Link to post
Share on other sites