Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

danutttz

Vand Volvo S40 T4 1999 Full

34 posts in this topic

sal

de oferta mea te mai intereseaza

ai zis ca vb pe messenger

astept raspuns

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal

de oferta mea te mai intereseaza

ai zis ca vb pe messenger

astept raspuns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sal. Am un Volvo 850 GLT din 1995 motor de 2.5 20v 125kW,  170cp, e automata. Schimbat toate consumabilele, ulei filtre, + kit distributie Bosch, am schimbat oil trap-ul, caseta de directie este nou-noutza sub garantie..am cumparat caseta de directie din Varsovia, am schimbat tachetii hidraulici (Febi Bilstein), a trebuit sa schimb un tampon la motor (Lemforder), discurile de frana fata (Brembo). Cutia de viteze este in stare foarte buna..uleiul este de culoare rosiatica, nu este ars. Merge foarte bine, probabil ca va trebui sa schimb si fulia de la alternator..in rest..arata bine, nici un pic de rugina. Masina e dotata cu jenti din aliaj+mai am inca 4 jenti luate de pe un 805/T5. Masina e bi-fuel..adica are si GPL, instalatia fiind omologata de catre RAR. Asigurare valabila pana in august..cred, inspectia technica pana in 03.2011. In rest..masina e full option..scaune incalzite, climatronic, geamuri fata electrice, oglinzi electrice incalzite heliomate, TRACS (control al tractiunii), SIPS, Airbag, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

....nush ...... plz

Este al 2-lea post pe care ti-l editez ....am tot avertizat ca sterg . Scrie corect  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

....nush ...... plz

Este al 2-lea post pe care ti-l editez ....am tot avertizat ca sterg . Scrie corect  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites