cristyan85

5 trepte => 6 trepte?

8 posts in this topic

Intrebare poate ma poate ajuta cineva inainte sa ma apuc de cautat...gasisem o cutie 6 trepte de la dezmembrari de pe un S40 2.0D din 2006...as putea sa o pun pe masinuta mea? E complicat? Se potriveste sau mai bine ma las pagubas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

La ce depozit de dezmembrari ai gasit-o? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai ce oameni  :D :D :D

Adik, domnu' Catalin? ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica presupun ca te-ai gindit sa-i "furi" omului cutia. :D In gluma, evident  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, nu... :D

Am un s40 tot de genetarie noua si ideea era ca am nevoie de cateva piese.Ma gandeam ca le voi gasii la adresa spusa de cristyan85 ^-^!

Inca nu mi-a crapat cutia de viteze si sper sa nu am astfel de probleme in urmatorii jdemii de ani ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca nu mai conteaza, a dat tipu cutia si oricum nu cred ca se putea...mai bine mai strang un ban si o dau pe asta si mai pun diferenta si iau una direct cu 6 trepte daca chiar vreau :)

agr350r uite 2 oameni care dezmembreaza S40 generatie noua incearca la ei daca ai nevoie de ceva...nu i-am sunat deci nu pot sa iti spun cat de seriosi sunt:

1.Vand piese volvo, s40 s60 s80, modele noi dar si vechi, motoare diesel si benzina complete, orice piesa mecanica electrica thinichigerie pentru s40 model nou! 0722872612

2.Dezmembrez volvo s40 diesel 2006: motor+anexe, cutie 6 trepte, radiatoare, faruri, bara fata - spate, ramforsare, panou, grila, usi, calculatoc. . . 0722740471

Share this post


Link to post
Share on other sites

MUltumesc mult cristyan85  ;D

Se pare ca nu au ce imi trebuie mie :-[.....ata ete.....mai cautam ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now