Dana

PROBLEME OGLINZI EXTERIOARE

6 posts in this topic

Buna ziua,

am o problema la oglinzi care nu mai functioneaza

pot sa le rabat total dar cind vreau sa le potrivesc nu mai functioneaza nici una :( - nu misca nimic, nu face nici zgomot

ma gindeam ca e o problema de vreo siguranta, dar n-am gasit in carte nici o siguranta pentru reglarea oglinzilor...

poate sa ma ajute cineva inainte sa ajung la cei de la volvo ? (n-as vrea sa dau o carutza de bani daca e ceva simplu ce pot remedia si eu)

multumesc frumos

Dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna!

Aceiasi problema o au toate masinile cu oglinzi rabatabile, indiferent de marca. Incearca, dupa ce le indrepti, sa apesi usor pe oglinda pina auzi un clic apoi incearca sa le reglezi, la mine a functionat. Daca nu merge asa, mergi la un atelier electric sa verifice sigurantele, la volvo â€intri in faliment„

Multa bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dana da mai multe detalii despre masina si de unde esti

Daca esti din Buc te pot ajuta ca am tot ce trebuie sa o diagnosticam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aceiasi problema o au toate masinile cu oglinzi rabatabile, indiferent de marca.

Imi permiti sa... zambesc?  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna!

Aceiasi problema o au toate masinile cu oglinzi rabatabile, indiferent de marca. Incearca, dupa ce le indrepti, sa apesi usor pe oglinda pina auzi un clic apoi incearca sa le reglezi, la mine a functionat. Daca nu merge asa, mergi la un atelier electric sa verifice sigurantele, la volvo â€intri in faliment„

Multa bafta!

perfect a mers!

am fost plecata din tara si n-am apucat decit acum sa rezolv problema... a functionat repede.

multumesc frumos pentru raspuns .

@ DETONATOR

provincie

multumesc frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, 

A mea oglinda de pe partea soferului nu se rabateaza electric :( , doar manuela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now