Guest volvo.covasna

piese Volvo 340,460

26 posts in this topic

Salut.

Pentru 460,ma intereseaza supapa de relanti + MAF (pentru varianta turbo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, pentru 460 (al meu este din '94) ma intereseaza:-parbriz, parasolar stanga pe culoare gri, semnal dreapta, si masca centrala din plastic ce se afla in portbagaj. Daca ai ceva din astea te rog sa ma contactezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ai cumva si buton de comutare Benzina / GPL ?

nu am avut pe glp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

Pentru 460,ma intereseaza supapa de relanti + MAF (pentru varianta turbo)

nu am avut turbo,din pacate

stiu ce merge!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, pentru 460 (al meu este din '94) ma intereseaza:-parbriz, parasolar stanga pe culoare gri, semnal dreapta, si masca centrala din plastic ce se afla in portbagaj. Daca ai ceva din astea te rog sa ma contactezi.

parasolar cred ca am,parbriz nu

de portbagaj zi mai exact la ce te gandesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masca de care vorbesc este din plastic si captuseste portbagajul pe interior pt a nu se vedea tabla. Este formata din trei bucati, doua laterale si cea centrala pe care se aseaza si consolele celor doua stopuri pe interior.

Share this post


Link to post
Share on other sites

masina a fost diesel?  1,6 cu motor renault?  caut demaror pt. volvo 340 diesel 0747154857

Liviu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai gasit demaror ? Daca nu , cauta-ma la +40766771333 Alex {Cocobirlozaur} ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut! Daca ai cumva semalizare dreapta fata, cablu kilometraj si cablu frana de mana pt VOLVO 340 Diessel!!! M-ar interesa f mult!!! pls te rog daa-mi un raspuns, am mare nevoie de ele!!!! multumesc anticipat!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am piese de Volvo 340 si 460.Mai mult tablarie.Nu am cardan.

la roata fata stanga e un capac pe butuc..de ea se prinde cablul de kilometraj..as fi interesat. Si capota fata ar fi nevoie de ea, manerele si incuietorole dar si o cheie la ele. Astept 0747154857... Era sa uit...carcasa ambrajului este sustinuta de doua table..una de fier alta de aluminiu..cea de aluminiu s-a fisurat la masina mea..daca o ai vin sa cumpar..Liviu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut tuturor! V-as ruga foarte mult daca poate careva din voi sa ma ajute cu niste piese!!! As avea nevoie de semnalizare dreapta fata, incuietoare portbagaj, incuietoare usa+ maner, la usa de la sofer si cablu de frana de mana!!! am comandat pana acum 5 cabluri de frana de mana si nici unul nu a potrivit, deja nu stiu ce sa mai fac >:(!!!! va multumesc anticipat. Alex 0743. 514906

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut la toata lumea!am un volvo340 dl 89 si ma intrebare :stie cineva unde as putea gasi toate bucsile pe  fata, ca am cautat la toate magazinele de piese din bucuresti si nu ma gasit ma maiinteresa un contact faruri si cam atat daca stie cineva datimi si mie de veste mersi sal si numai bn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da-mi te rog un mesaj personal cu motorizarea si daca e cu servodirectie sau nu si incerc sa te ajut !

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal am un volvo 340 d hatchback mar interesa usile daca nu sunt ruginite cu incuietori cu cheie;bara spate fara cui de remorcat;faruri;si as mai avea nevoie  de suportul care tine semnalizarea si maneta de la stergatoare si care tine si volanu    si contact cu cheie ast un rasp si niste preturi  si mar mai interesa o planetara ast rasp sal si numai bn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru cei interesati am o caroserie completa plus foarte multe piese pentru 345 si  340.

Sunati la 0746207238.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Semnalizator stanga fata si bura/sticla pt. far din partea stanga nu ai?

Mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caut semnal dreapta fata pentru 340 (sau compatibil)

Pot fi contactat la 0745684842 / eucelrau@yahoo.com

Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut va rog si eu cine ma ajuta cu un far pt volvo 340 din "86 din stanga 0747640998 sau miron_1980_ciprian@yahoo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now