Sign in to follow this  
Followers 0
Rebelu

Scurta vizita prin Tg Jiu+solicitare de recomandare de hotel

5 posts in this topic

Duminica ajung pentru vreo 3 zile prin Tg Jiu. Daca este cineva de pe acolo, poate ne vedem.

PS: As avea nevoie si de o recomandare de un Hotel bun, curat, linistit, la un pret de cazare cu mic-dejun inclus rezonabil (pana in vreo 150 de lei per noapte). Eu am gasit pe net, Hotel Europa si Hotel Anna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt din Tg-Jiu  :D . Si Anna si Europa sunt ok, centrale, curate, nu stiu cum stau cu preturile (anna cred ca e destul de scump). Mai este motel Davios , curatel, destul de retras si nu foarte scump. Ma mai interesez si maine la colegii de servici.

Din pacate eu plec din oras in weekend si ma intorc joia sau vinerea viitoare, dar daca ajung mai repede sigur ne cunoastem  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

am rude la runcu, pe valea tanara :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice, daca treci pe la rude poate ne cunoastem  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@xydexter Multumesc de recomandari. Daca si tu esti plecat din localitate, nu cred ca ne vom vedea caci eu voi pleca miercuri seara din Tg Jiu, spre Bucuresti, unde voi fi in cursul zilei de joi. Poate cu alta ocazie, caci in cursul anului voi mai avea drumuri prin zona.

Fiind plecat in interesul firmei, aceasta a optat pentru Pensiunea Casa Vera. Sper ca e ok si aceasta locatie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0