claudios60

volvo spain

7 posts in this topic

salut si bine vam gasit ,sint posesor de un volvo s60 D5 163cp sunt de origines din cluj napoca dar de 9 ani traiesc in spania (nu sunt capsunar) ::)eu sunt inregistrat aici intrun club volvo se numeste volvo4life ,va salut de pe meleagurile calduroase ale spaniei claudiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi !

P.s. Nu era nici o problema daca erai "capsunar" - decit sa stai in tara asta care-ti taxeaza pina si aerul pe care-l expiri.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tre sa platesti taxa dubla la noi: mai intai pentru aerul pe care il inspiri si apoi pentru aerul care il expiri.Acum de...tre sa platesti si in functie de gradul de poluare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS: Bine ai venit printre noi ;D...

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut si bine vam gasit ,sint posesor de un volvo s60 D5 163cp sunt de origines din cluj napoca dar de 9 ani traiesc in spania (nu sunt capsunar) ::)eu sunt inregistrat aici intrun club volvo se numeste volvo4life ,va salut de pe meleagurile calduroase ale spaniei claudiu

Felicitari, acuma capsunar sau nu nu are nici o importanta...si eu o sa fiu in vara vre-o 3 sapatamani "capsunar" in concediu prin aproape toata Spania ...vin fara masina...dar am deja una inchiriata acolo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now