Sign in to follow this  
Followers 0
bogdanTM

tornado

8 posts in this topic

Salutare! Eu sunt Bogdan din Tm (nick: tornado)

Deocamdata nu am masina personala, dar cand voi avea banii sa imi cumpar una, cu siguranta va fi un volvo! 8)

  Cum am ajuns sa ma indragostesc de VOLVO ... Seful meu si-a cumparat prin 2006 un S60 pe care am avut ocazia sa il conduc de foarte multe ori. In cateva ocazii am si fost impreuna cu dansul in Suedia si Norvegia, unde, de asemenea am avut placerea sa-l conduc. Am mai condus si alte marci de masini dar de VOLVO parca ma leaga ceva aparte. Inca de mic imi place marca VOLVO chiar daca masinile aveau o forma patratoasa si toti spuneau despre ele ca sunt urate. Urate dar sigure - era o vorba pe-atunci. In timp s-au schimbat multe la Volvo si deja designul lor este din ce in ce mai atractiv.

  In rest ... ce sa va mai spun ... Sanatate si sa n-aveti parte de incidente la volan! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit! Nu conteaza ca n-ai inca volvo, conteaza spiritul  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit cu sau fara masina. Daca in suflet ai Volvo, atunci gasesti prieteni comuni aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun Venit!!!!!

" hmmmm, volvo asta, e o chestie care ne musca de mici..... >:D "

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Eu imi amintesc ca atunci cand s-a renuntat la forma patratoasa am fost ff suparat. Si nu am avut Volvo decat mult mai tarziu. Nici acum nu-mi place amprenta Ford data noului facelift ( noua linie a farurilor de ex mi se pare mai comuna decat cea anterioara ). Parca au fost gelosi pe Volvo si au vrut sa strice ceva cu orice pret.

Bine ai venit. Sanatate si tie si iti doresc sa-ti cumperi un Volvo cat mai curand posibil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bun venit in club!!!! si speram sa iti poti lua cat mai curand masina dorita....

succes:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc!  ;)

Va multumesc la toti pentru urari si pentru primirea calda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0