Guest holby-V70-2.5TD

Salutare voua posesorilor de VOLVO !!!

6 posts in this topic

Salutare tuturor . :o

  Ma numesc Ionut , sunt din judetul Constanta si sunt de 3 zile posesorul unui VOLVO V70 2.5TD din 1998 .

Abia acum ma dezmeticesc si imi dau seama ca am VOLVO in curte , sunt "habarnist" in ceea ce priveste pretul pieselor de schimb si al consumabilelor , dar sper ca in cel mai scurt timp sa pot gasi date tehnice despre masina mea .

Share this post


Link to post
Share on other sites

BIne ai venit in club si sa stapanesti sanatos masinuta!

Ma bucur sa vad ca suntem din ce in ce mai multi membri volvo-club din Constanta.

Multi Km fara probleme! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)) =)) "habarnist" ..... frate .... habar nu am ce consumabile trebuiesc schimbate la masina mea , ce preturi au aceste consumabile , acum ma documentez cat ulei e necesar ptr schimb , ce curele am nevoie ptr distributie , etc etc etc , deci sunt "habarnist"

::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare si bine ai venit in randul nostru ! Cu partea de "habarbist" - ia-o incet, asa cum fac si eu: consulta forumul, internetul, sfaturi-scheme,etc. ca vei gasi cam tot ce te intereseaza. Oricum, la Volvo e bine sa fii un mic mecanic, sa mai stii si tu cite ceva,  nu sa apelezi la service-uri ptr. orice mica chestie.

Hai, sa o stapinesti sanatos si sa ai FULL SATISFACTION !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut si bine ai venit!!!  :) VOLVO nu te va dezamagi NICIODATA! Nu este un brand :e dragoste la prima vedere! Te felicit pentru alegerea facuta, sa ai parte de cat mai multi km. cu mashinutza, iar in ceea ce priveste micile tale probleme de inceput, stai linistit, sunt inerente... In cadrul acestui club, vei gasi intotdeauna o mana de ajutor sau un sfat bun din partea prietenilor!

Bafta si nu uita: LOVE VOLVO !!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now