buleala

salut!!!

9 posts in this topic

ce mai faceti oameni buni???

imi cer scuze pt lunga absenta...

(inca mai am un volvo!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uraaaaaaaaaaaaaa !!!! Buleala a inviat ! Traiasca bulealaaa ! ;D

:kiss2::thumbsup2::hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce mai faceti oameni buni???

imi cer scuze pt lunga absenta...

(inca mai am un volvo!)

Salut .....in sfarsit cineva care sa dea un redbull  ;D .....de ...s-au schimbat multe  :D

Baga repede raspunsuri afirmative la intermediara si nationala  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ne traiesti si bine ai revenit !!!!!!!!!

Cit priveste legea aia, m-a luat durerea de cap cind am citi toate ineptiile debitate ca...."comentarii" - cacofonie intentionata  :D

Cum sar mamele sa desfiinteze tot ce inseamna barbat sau tata, aoleo, aoleo  :D  Ca sa nu nasc si alte polemici, cum spunea cineva: "biblic, femeile sint in primul rand gazde ale copilului (purtindu-l in burta) si apoi nascatoare. Atit si nimic mai mult.". Suna cam misogin, nu ?  :D  Unde e dragostea, unde e flacara din ochii partenerilor cind concep un copil - dispare cind DOAR mama i-a decizia incetarii micutei vieti ce se zbate in ea ?...

Hai, ca sint alte treburi mai frumoase de discutat si alte legi mai importante de dat  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buleala, e interesanta initiativa. Subscriu.

Matrix, sunt de acord cu tine, tatal ar trebui sa aiba un cuvant de spus in privinta avortului. Nu mi se pare ca ar fi ceva misogin in ceea ce ai spus.  ;)

Mai ales ca in cazurile de avort, de multe ori tatal habar n-are ca femeia e/a fost  insarcinata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

de 1 mai nu s-a grabit nimeni la iarba verde!...mi-am facut si balta de pesti in curte!

thx. pt sustinere la "de lege ferenda"-aici suntem off.topic(daca-s comentarii e de preferat dincolo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now