yonutz_2010

se poate face

6 posts in this topic

fratilor putem face un link care sa cuprinda numai inbunatatirile ce le facem bijuteriilor noastre ceva gen tuning de exemplu eu am postat citeva poze cu jucarioara mea si ma intrebat citiva de unde am luat badi kitul si multe altele asa daca facem un link al nostru cei cu seria 400 putem vorbi altfel si ne putem arata fiecare creatiile propi nu ar mai fi amestecat cu alte seri ce ziceti sunteti deacord

post-1169-12877878885709_thumb.jpg

post-1169-12877878889665_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si nu poti posta aceste lucruri in sectiunea de 440/460/480 ? Nu inteleg de ce te-ar deranja sau impiedica ceva sa postezi acolo... Nu e topic doar de reparatii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu este vorba de reparati aici este vorba de un topi  ceva gen tuning cu sunt si pe alte forumuri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu de mult astept un astfel de topic pe forumul dedicat seriei 400... unde sa vina lumea cu niste idei originale si folositoare.

Sunt unul dintre cei care te-au intrebat pe mail ce e cu bara asta dar pana acum, din ce am vazut in trafic, nu imi dau seama cum ajunge o bara de Supernova/Nova sa ajunga asa (Desi imi e clar ca romanasii de la Dacia au copiat modelul 440, redus la scara, cand au facut nova/supernova... si urmasele; sunt prea multe asemanari si piese compatibile).

Rog detalii.

Deocamdata marchez subiectul ca important... si daca vine lumea cu borcanul de miere insotit de linguratita, adica detalii complete despre cum se face, va ramane important.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceao, si eo mi-am ,,prelungit'' spoilerul , arata mult mai frumos dar e cam naspa la borduri si gropi dinalea adanci  ;D

Cat despre supernova si solenza... multi zic ca VOLVO  440 seamana pe modelele romanesti  :D dar e cam invers. Multe modele de la supernova a copiat si eleronul acela de pe spate  ::) , dar e fix invers

post-2416-12877879746794_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceao, si eo mi-am ,,prelungit'' spoilerul , arata mult mai frumos dar e cam naspa la borduri si gropi dinalea adanci  ;D

Cat despre supernova si solenza... multi zic ca VOLVO  440 seamana pe modelele romanesti  :D dar e cam invers. Multe modele de la supernova a copiat si eleronul acela de pe spate  ::) , dar e fix invers

Dai si ei o culoare :D

Ce a patit numarul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now