Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

albert

avertizez un V70 furat la milano

13 posts in this topic

Atentie zilele trecute a fost furata la milano un V70R gri metalizat ,interioare albastre ,an 2003 ,semne particulare : zgiriata partea din spate bara si aripa ,masina arata inpecabil deabea revopsita

post-3447-12877879357271_thumb.jpg

post-3447-12877879357271_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

revin cu numar de sasiu ,multumiri din partea ************ITALIA  penrtu intelegere  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

numarul de sasiu este YV1SW52X442387910 ,in atentia celor care o pot crede un chilkipir si se vor trezi cu o masina furata !

Share this post


Link to post
Share on other sites

cer scuze daca am deranjat prin multumirile din partea forumului :IT

Share this post


Link to post
Share on other sites

fii sigur ca va ajunge ori mii de piese pe rafturile unor dezmembrari ori inmatriculata prin moldova sau alte tari care nu au baza de date cu ue :(

oricum nasol pt propietar ca sa trezit fara masina cu toata ca am citit un articol pe 4tuning in care ziceau ca volvo si saab nu le fura nimeni ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta a fost comanda clara, daca era neagra puteam sa jur ca eu am dat comanda ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil a sosit deja in Romania. Mi se pare cea mai probabila destinatie finala la cati romani sutn in Italia.

"oricum nasol pt propietar ca sa trezit fara masina cu toata ca am citit un articol pe 4tuning in care ziceau ca volvo si saab nu le fura nimeni"

Pai probabil l-au confundat cu bmw, hoti incepatori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Betty, este un V70 R, ce zici de treaba asta? Cred ca si tie ti-ar sta bine intr-un astfel de break ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

fii sigur ca va ajunge ori mii de piese pe rafturile unor dezmembrari ori inmatriculata prin moldova sau alte tari care nu au baza de date cu ue :(

oricum nasol pt propietar ca sa trezit fara masina cu toata ca am citit un articol pe 4tuning in care ziceau ca volvo si saab nu le fura nimeni ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

fii linistit un v70 R nu scapa neobservat de noi... personal cred ca ajunge in moldova, bulgaria sau piese de schimb prin europa.

asta mai mult ca sigur dar mai sint multi care le cumpara si fara sa stie ca sint furate ,acesta erea in principal scopul anuntului

Share this post


Link to post
Share on other sites