Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mihai R

[VAND] Eleroane, Bare, Praguri, Prelungiri

80 posts in this topic

Ok, incerc sa vad daca il fabrica si pe asta dar sa stii ca nu este prea "tuning" este doar impactul fotografiei masina rosie cu kit-ul exterior sportiv. Si eu aveam pe Focusul meu eleron de ST si nu ii mai facusem nimic in rest la exterior si nu arata "RACING" sau mai stiu eu ce. :)

Am sa-l caut si pe cel tip buza si revin in 1-2 zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!! am un volvo s40 din 2001 este varianta berlina si vreau sa imi comand urmatoarele cat mai urgent:pleope faruri,prelungire bara fata,prelungire bara spate,daca ai poze si o lista de preturi,si un nr de telefon m-ar ajuta pt ca o am in service la vopsit si as vrea sa le pot comanda(daca preturile sunt rezonabile) pana sa o termin!! Astept un raspuns cat mai rapid!

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un nr de tel se poate ?

Eleronul de S40 2 mai este pe stoc ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciao,am urmarit acest topic,dar pina la urma ati ajuns sa concludeti o afacere?

-eu am luat eleron pt.v50 direct de la carlovincriminals,ma costat 114€ cu transport si asigurare,in 6 zile calendaristice(dupa plata on-line cu pay-pal) a ajuns acasa

-are 4 suruburi si 4 saibe,atit,ceeace lasa de dorit este ambalajul

-este de facut o mica rifinitura(de smirgluit cu smirglu fin) si facut sa se adapreze(mici colturi,tot cu smirglu)

-dupa ce ati facut toate astea tre sa insemnati bine si sa gauriti partea de caroserie unde vine prins(daca cautati bine se vad semnele pa partea din interior a portbagajului)

-trebuie vopsit si lacuit,dupa care il montati,dar prima puneti putin silicon(este unul special pt.exterior,care se vinde separat),nu circulati daca se poate minim 24ore(sau puneti niste scoci ca sa il intareasca pina se usuca siliconul),dar cel mai important e sa nu spalati masina sau sa circulati pe ploaie,ninsoare

-daca aveti intrebari si va pot ajuta scrietimi pm(nu numai pt.v50) eu ma ocup cu tuning

Share this post


Link to post
Share on other sites

Creaza si tu un topic unde putem vorbi mai pe indeletebiggrin.gif ca sa nu poluam topicul omului!

Share this post


Link to post
Share on other sites