steierhood

cam care este pretul de vanzare la un s70 2.5 d

9 posts in this topic

as vrea sa imi vand masina dar nu stiu cam cat as putea primi si am decis sa va intreb pt ca nu e nici un loc unde pot sa intreb si sa obtin niste pareri mai bune decat aici multumesc

masina este din 2000 jante originale volvo 15 piele crem geamuri electrice oglinzi electrice incalzite tempomat in rest cred ca cunoasteti voi toate detaliile precizes ca am inmatriculat-o la fratii nostri bulgari din moment ce la noi depasea pretul masinii cu mult taxa de inmatriculare

va multumesc si astept opinii ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

6600eu taxa de inmatriculare la vechime 10-11ani?  ;D:-[:-\ ;D

Stiu masina din anuntul de pe care ai cumparat-o dar ma abtin de la comentarii referitoare la pret. Ptr ca as putea fi interesat.

Mai pune ceva poze si cand stii cat vrei anunta-ma.

Luneta parca ai rezolvat-o, nu?

Merci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da am gasit luneta noua la 1300 ron am schimbat filtrele bujiile uleiu bielete antiruliu capeti de bara cu tot pa in caseta na cum pot si eu dar mai are zgarieturi pe care incerc sa le rezolv o sa pun si niste poze

mersi oricum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pretu..pretul?

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci dupa cum am spus masina are niste zgarieturi (asa am luato) a caror reparatie o voi suporta eu si de asemena trebuie sa inlocuiesc un sport motor cred ca cel de pe drepta atunci va fi pusa in vanzare  asta e si motivul pentru care am vrut sa aflu si parerea vostra eu unul stiu ca nu o sa imi mai iau toti bani care iam bagat dar sper sa fie echitabil si pt mine deci eu ma gandeam la 4000 nu imi place sa negociez

Share this post


Link to post
Share on other sites

nimic?nimeni o parere e mult e putin merita nu merita? ???

Mi se pare mult,cu toate ca s fan 850 /S70/S60 ;D

In jur de 3000 e ar fi pretul real,daca este intretinuta cat de cat.Problema fiind inscrisul pe Bulgaria,de care multa lume se fereste ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.