Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Andrei34

Va salut

4 posts in this topic

Va salut pe toti! Azi am cautat ceva despre pretul pieselor la s40 si am dat de voi! Superb forum!

Am gasit acest s40 din dec '98 la 5700 euro...aer,abs,airbag,control stabilitate,jante,motor 1,8-120cp

Voiam sa va intreb daca este convenabil...si ce puteti sa-mi spuneti despre consumabile,piese...ca pret ma refer...Daca am noroc,pe 27 luna asta e a mea!  :)

post-0-1287784505855_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina arata super...la pretul asta n-as mai sta pe ganduri...

In privinta costurilor de intretinere-reparatii gasesti toate informatiile pe forum daca rasfoiesti putin paginile....in principiu costurile sunt ca pentru o masina de calitate din import, si in functie de piesa: aftermarket sau originala

Daca o cumperi sa ai bafta de ea si bine ai venit in randurile noastre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salve si BINE AI VENIT, in ceea ce priveste norocul,el va veni dupa 01.11.2007 deoarece pina atunci Mercur este retrograd asta e :D :D .imi place masina S-O STAPANESTI SANATOS.Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spune-i proprietarului c-o iei!!  :D Pretul e bun, daca si motorul e bine intretinut, chiar ai facut o afacere beton. Parerea mea. In ceea ce priveste piesele de schimb, sunt putin mai scumpe dar se strica greu. Am constatat pe proprie piele, ca atunci cand am mers intr-un service in Brasov, de ex, nu prea stiau ce sa-i faca, pt ca ziceau mecanicii ca n-au prea prins din astea la reparat. Si e vorba de un service mare.

Suna a reclama ce zic, insa te asigur ca nu lucrez la volvo, nu vand masini, am cu totul alta meserie.

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0