lik1999

Testul cd ului

6 posts in this topic

Ce puteai sa te astepti de la zoso, decat sa-si arate bmw-ul si macbooku'. Sobolanilor alora cu girofar din curba le doresc sa vina un tir fara frane si sa-i impinga in santul ala pe care-l pazesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Sobolanilor alora cu girofar din curba le doresc sa vina un tir fara frane si sa-i impinga in santul ala â€pe care-l pazescâ€.

... Mai gandeste-te. Poate acei â€sobolani†o data/odata ar putea â€sa pazeasca acel sant†pentru a nu ajunge tu sau vreun membru al familiei tale in el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai Nelu, aia nu-mi spune ca nu stateau la panda sa-si faca planul. Una este sa previi alta este sa vanezi. Am mai gasit din astia pe ploaie prin benzinarii dezafectate, ascunsi la propriu si prin curbele din Lacul Rosu, pe o vreme caineasca si fara trafic. Eu unul intalnisem pana la ei 4 masini in 20 min.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stai sa vezi, pe criza asta + reducerile de salarii cum va creste Prevenirea si va scadea...Vinatul.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai Nelu, aia nu-mi spune ca nu stateau la panda sa-si faca planul. Una este sa previi alta este sa vanezi. Am mai gasit din astia pe ploaie prin benzinarii dezafectate, ascunsi la propriu si prin curbele din Lacul Rosu, pe o vreme caineasca si fara trafic. Eu unul intalnisem pana la ei 4 masini in 20 min.

        Eu m-am referit la un exemplu concret si ce am spus, ramane spus si asumat.

        Nu spun ca nu stateau la panda pentru ca, panda inca este o metoda legala de constatare si combatere a faptelor care contravin normelor in vigoare, folosita si de Politie. Atunci cand panda efectuata de catre politisti pentru a constata si a combate o fapta care sa puna in pericol viata, sanatatea sau integritatea corporala a persoanelor, va fi scoasa in afara legii, atunci acei politisti sa fie lapidati, pentru a se mai putea recupera din prejudiciul de vieti omenesti salvate in pofida celor ce ar fi putut muri, fara panda politistilor.

        In ce priveste prevenirea, asta nu trebuie lasata numai la indemana Politiei pentru ca Politia nu poate de una singura. Nu politistii ar trebui â€condamnati†ca nu sunt drumurile asa cum ar trebui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now