Guest

SH ... TZ ... K ... Q ... si alte bogatzii

40 posts in this topic

@ Kpax ...matale citesti doar sfarsitul ?.....nu o luasi de la inceput .....IE la liber bre exprimarea . Gata cu dictatura ...cu excesul de zel ....si dupa cum a spus Bogdan ....IE balci  ;)

@ tomita ....cand nu am vrut redbull ? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu renunta Danyx. Avem nevoie de tine prutean mic ce esti.

Si acum serios vorbind.

E ok ce face Dany. E un site destul de "curat"

Eu il sustin si ii dau si un read bull chiar daca nu e sanatos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hopa .....incepe sa se miste balanta .....unde esti tu Heimdallr-e sa o pui de'o votare  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O fi in concediu!

Eu zic sa continui ce faceai si la a-5-a greseala corectata userul respectiv sa nu primeasca ban daca da 1 RedBull

Daca nu apare la intalniri cum fac eu,sa trimita cu Fancurier plata transportului sa fie suportata de cel care bea RedBull! ;D ;D

La ultima fraza cred ca se poate si altfel,adica mai ieftin pentru RedBull drinker!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai(a se citi MAH)  băieÈ›i eu va bag pe amândoi la articolul 308 È™i să vedem cine va scapă ;D

Lasa TIZULE ca duc eu RedBull-ul la întâlnire, fac eu pe curierul si pe DGA-ul .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heimđallr is unavailable from 03.07.2010, for a while...

Lasa bre sa fie un forum "curat",fara de alea "sal,ms,npc..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai(a se citi MAH)  băieÈ›i eu va bag pe amândoi la articolul 308 È™i să vedem cine va scapă ;D

Lasa TIZULE ca duc eu RedBull-ul la întâlnire, fac eu pe curierul si pe DGA-ul .

"Ma",iar ai tinut cu mine!

Uite sa dau eu un RedBull si sa fie si cu motiv mah,mah,mah,mah,mah!Gata am 5 greseli, am de dat!Sa traiesti Danyx!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topicul asta e o mare caterinca, oricum o să moara uÈ™or, uÈ™or, eu rămân la părerea mea ca un tz nu a dăunat LIZIBILITÄ‚ÈšII unui post dacă nu este folosit excesiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topicul asta e o mare caterinca, oricum o să moara uÈ™or, uÈ™or, eu rămân la părerea mea ca un tz nu a dăunat LIZIBILITÄ‚ÈšII unui post dacă nu este folosit excesiv.

Da Domn' G ...este caterinca ... din aceasta cauza a fost postat aici si nu in alta parte .

Matale chiar ai crezut ca am facut acest topic , ca sa dureze o vesnicie ?..... aceiasi soarta o vor avea tătii; cât despre tîzî-ul tau .....cred ca nu sunt singurul care stie ca din caposenie vei ramane la parerea ta .

Recunosc un tîzî nu dauneaza lizibitatii la fel cum nici o manea nu dauneaza folclorului ....la fel cum un scuipat nu va putea sa spele un om , dar consider ca nu este frumos . Parerea ta ce zice ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama ce pute a inteligenta pe aici.

Romania va uraste! Daunati tarii! Tradatorilor, hâc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt de părere ca o să rămân la fiarele mele È™i va las pe voi să va bălăcăriÈ›i iar dacă nu o faceÈ›i o să bag zâzanie ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu il sustin si ii dau si un read bull chiar daca nu e sanatos.

Si eu cand v-am zis ca Danyx nu e sanatos... nu m-ati crezut ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

... nu m-ati crezut ;D

Admine .....e la caterinca bre ..... ;) facem topicul nostim ......rimembar ?

"in plus mai da cat de cat o nota "simpatica" forumului"

asa ca poti da frau liber imaginatiei si sa tastezi din toata inima "M-ATZI"....aici puteti refula ..... varsati'va toata ura pe care o aveti stransa fata de literele astea grele  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca pana la urma te-ai scos cu cel putin un Red Bull...ha ha ...in loc sa fiti tristi ca "fata draga,nu fii trista!" s-a sinucis chiar de ziua ei ,la 42 de ani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now