Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Arendashu

Cumpar Lame Stergator

8 posts in this topic

Salutare,dupa ce am fost deposedat de lamele de stergator, de un baiat descurcaret, acum ce sa fac... caut si eu pe forum poate gasesc ceva.Model 2005.Astept oferte...daca sunt.Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei doar lamele iti pot aduce refill-uri de pe ebay.

A luat rechi si e ff multumit, la fel si baietii de pe swedspeed. Calitate nota 10 nu ca alea de la noi din Kaufland.

in jur de 60 de ron parca au fost, deci in loc de 130 RON stergatoare complete poti schimba lamele la ale tale cu 60 de ron.

Daca se aduna mai multi care vor, facem group buy si iesim mai ieftin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai la 60 de ron sunt interesat, ideea e in cat timp ajung, ca nu prea pot sa circul asa fara ele, daca ma prinde ploaia...e nasol :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce nu m-ai sunat ca eu nu am primit notificari de la post-ul asta si am uitat de el !

71 de ron erau de pe ebay, cam intr-o sapt ajungeau !

;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-am cumparat si eu Valeo...dupa o luna erau praf. Nu inteleg cum au ajuns lamele sa fie ciupite din loc in loc si sunt inutilizabile. Nu recomand Valeo, sunt f slabe.

Poza:

[attach=#]

Cele vechi, folosite un an jumatate arata mult mai bine decat astea folosite o luna.

post-1127-12877883898875_thumb.jpg

post-1127-12877883898875_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu mi-am cumparat valeo de o luna si sunt nemultumit de ele. Nu s-au ciupit chiar asa de rau dar, nu sterg perfect. Data viitoare, incerc alta marca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu le-am luat de 2 zile si sterg f bine..sper sa nu le deochi.Oricum sunt mai subtiri si par mai firave decat cele pe care le-am avut inainte,care erau luate de la Volvo cu 225 Ron.Le-am avut toata iarna si au indurat toate zapezile care au fost de la inceputul anului si erau in stare perfecta,dar cred ca cineva a stiut ca sunt bune si le-a imprumutat de la mine pe termen nelimitat :D . Sa-l ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.