Guest lisa

Sunteti de acord sa ne mai intalnim ?

55 posts in this topic

cu cea mai mare placere da .... doar sa ne permita timpul.....

astept ideii pt locatie, data, etc ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  De acord si eu cu aceasta intalnire pe care o consider binevenita...locatie...unde vreti voi...

    MihailCostin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oriunde, oricand, numai sa nu mai fac pipi stand in genunchi ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

propun sa ne intalnim in bucuresti sambata sau duminica ce vine ;27-28 oct. in jurul orei 14.00,la academia militara ,urmand ca la 14.30 sa ne indreptam spre alta locatie(mihailesti,han-ieftin ,liniste si liber)sa discutam concret organizarea clubului

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sint de acord  8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce dragutzi sunteti voi?!Tot timpul discutati organizarea clubului atunci cand cei din provincie nu sunt la asa o intrunire importanta!?

De ce nu ai propus o discutie de acest gen la Sibiu D-le Buleala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

scopul principalul al  intalnirii de la sibiu a fost acela de a cunoaste noi membrii!

noii membri sunt ok; urmeaza ca fiecare sa posteze pe forum propuneri,si sa delege o pers(care va participa la intalnire)

nu am deschis discutii referitoare la org clubului intrucat(din intalnirile anterioare constatat)

acestea sunt interminabile!...nu am vrut sa rapesc din frumusetea momentelor!

in concluzie,astept propuneri si pareri,este postat un model de statut...

Oricine este binevenit!

totul va fi transparent si supus dezbaterilor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

scopul principalul al  intalnirii de la sibiu a fost acela de a cunoaste noi membrii!

noii membri sunt ok; urmeaza ca fiecare sa posteze pe forum propuneri,si sa delege o pers(care va participa la intalnire)

nu am deschis discutii referitoare la org clubului intrucat(din intalnirile anterioare constatat)

acestea sunt interminabile!...nu am vrut sa rapesc din frumusetea momentelor!

in concluzie,astept propuneri si pareri,este postat un model de statut...

Oricine este binevenit!

totul va fi transparent si supus dezbaterilor!

nu cred ca ar fi trebuit sa ne limitam numai la atat. se putea discuta si despre aceast aspect (de a infiinta un grup), mai ales ca ar fi exista si alte idei ce puteau fi luate in seama. daca va aduceti aminte, la ultima discutie au ramas multe aspecte "in coada de peste"...

........sa ....inteleg ca este o intalnire ....intre ...."pilosi" ?? ???

nu este vb de o intalnire intre "pilosi", numai ca nu se poate ca toata lumea sa participe la infiintarea acestui club. practic este imposibil. de aceea s-a format acest grup al fondatorilor, nume ce vor apare in actele de infiintare. vreau sa subliniez faptul ca intre membru fondator si membru simplu nu exista nici o diferentiere in ceea ce priveste drepturile si obligatiile fiecaruia...

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum a mai ramas cu propunerea lui buleala "propun sa ne intalnim in bucuresti sambata sau duminica ce vine ;27-28 oct. in jurul orei 14.00,la academia militara ,urmand ca la 14.30 sa ne indreptam spre alta locatie(mihailesti,han-ieftin ,liniste si liber)sa discutam concret organizarea clubului"  ? 

Se mai tine intalnirea ? Organizam odata clubul ? :-\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vin sigur, doar sa vedem daca stam afara sau inauntru. Sa venim si cu nefastele ? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin si eu, doar sa stabilim ziua - sambata sau duminica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa vin daca mai am starea necesara. Duminica, 21.10.07, l-am condus pe ultimul drum pe tatal meu. :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Of Doamne :( Condoleante :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Condoleante Adrian si Dumnezeu sa-l ierte. In ceea ce priveste intalnirea de sambata sau duminica eu sunt pentru. Vin sigur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now