sasa_vlaovic

il cunoasteti pe sabau raul?

16 posts in this topic

Ii poate spune cineva d-lui raul cate zile are o saptamana? Am tel lui dar nu merita sa fie deranjat pt asta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa inteleg ca ai cumparat ceva de la el si nu mai poate fi gasit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Știu ca avea BAN È™i probabil ca de aia nu a putut răspunde pe forum .

Sasa poate ne dai mai multe detalii, chiar e bine de È™tiut dacă a făcut ceva rău .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspuns: planetara

« Trimis către: sasa_vlaovic : Luni 19 Iulie, 2010, 13:43:33 »

Momentan trebe sa plec de acasa nu o sa fie nimeni la mine sa le pot ridica ne auzim saptamana care vine.Numai bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspuns: planetara

« Trimis către: sasa_vlaovic : Luni 19 Iulie, 2010, 13:44:10 »

Inca ceva o sa te rog sa intelegi sa invit ceva nedorit si trebe sa plec pentru o saptamana toate cele bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa nu fi patit nimic saracul. Sa mai traiasca. Sa nu i se fi furat telefonul si de asta sa nici nu mai raspunda la el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu fi asa transant.

ai cerut ceva ti-am raspuns.

cu o singura rugaminte de bun simt.

daca nu se potriveste la tine sau daca ai gasit altceva sa ma anunti si pe mine.

asa se pare a fi relatia vinzator-cumparator

nu ai mai zis nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:slap::confused2:

@criss, nu inteleg mesajul tau in acest topic, ori esti sabau raul, ori... :-\

Share this post


Link to post
Share on other sites

pt criss

Raspuns: arcuri spate de 850 are cineva???

« Răspuns #6 : MarÅ£i 27 Iulie, 2010, 18:48:39 »

Răspunde folosind un citatCitat

Din pacate nu se potrivesc. Nu va mai agitati de pomana.

Eu am mers cu ele in mana si am comparat cu zeci de modele de arcuri si ceva cat de cat asemanator era la megane2 si la un MB clasa C. Dar erau diferite in constructie si material... eu nu m-am riscat. Plus ca erau mai scumpe sh, decat cele de seria 400 noi (aftermarket).

Seria 400 are o suspensie deosebita/unicat (am vazut in mai multe locuri scris, cum ca ar fi gandita/retusata de Lotus), cel putin pe spate nu se potriveste nimic altceva (de la alte marci); inclusiv la amortizoare.

Multa bafta... va spune un om cu aceeasi problema, cu suspensia spate.  Grin

Credeam ca ne-a facut sa intelegem amandoi acest raspuns...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ptr rebelu:omul a discutat cu mine despre niste arcuri;eu aveam ceva arcui;am vrut doar sa ma anunte daca se potrivesc,daca a gasit ceva mai ieftin sau daca nu merg la masina lui.eu nu am vorbit cu adi 2727 si nu i-am cerut nimic asa ca nu am fost atent la ce a scris adi 2727 la problema lui sasa.nu stiu ce am gresit daca i-am atras atentia usor sa fie mai atent cum arunca vorbele.eu ce trebuia sa fac avind in vedere:am luat un aparat foto din vecini ca nu aveam ce trebuie sa pun pozele,am cumparat baterii ptr aparat si m-am deranjat un pic cu acele arcuri.daca este sa cer scuze de exprimare sau ortografie o voi face fata de sasa nicidecum fata de dvs(rebelu).nu vad unde te-ai simtit lezat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu vad unde te-ai simtit lezat?

@criss, nu m-am simtit lezat si nicidecum nu sunt deranjat. Doar nedumirit. Deoarece topicul era de atentionare al lui sabau raul, mesajul tau a venit cam intempestiv, fara legatura directa cu subiectul. Am crezut ca esti sabau raul, dupa mesajul tau in acest topic, avand in vedere ca nici sasa_vlaovic nu a fost suficient de clar de ce il cauta pe sabau raul. Scuze!! EU i-as fi trimis mesaj direct pe PM lui sasa, si nu un mesaj fara legatura pe topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna din motive bine intemeiate am fost plecat pentru un timp de acasa si nu am avut acces la internet o sa il rog pe sasa sa-mi dea un pm sa ii las datele nu sa ma deea ca si pe un urmarit general:)):)).Nu oi fi chiar asa de rau era vb de niste planetare de volvo pe care i le-am dat la 130 amandoua zicea ca ii trebe pe un volvo 460 si a zis ca nu se potrivesc culmea sunt tot de pe  460. O sa il rog sa-mi deea un pm, si rezolvam problema imediat. Respectele mele se poate inchide acest topic nu sunt un urmarit general:):):)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi ca planetarele de 2.0 nu sunt aceleasi cu cele de 1.8 si 1.6.... Poate de-aceea !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now