Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cristicristian

tinichigerie mecanica vopsitorie antifonare restaurare

vreau sa stiu cei care ati fost cu masina la mine la reparat daca sinteti multumiti sau nu daca nu de ce anume?   1 vote

  1. 1. vreau sa stiu cei care ati fost cu masina la mine la reparat daca sinteti multumiti sau nu daca nu de ce anume?

    • mecanica
      1
    • vopsitorie
      0
    • tinichigerie
      0

Please sign in or register to vote in this poll.

11 posts in this topic

particulardin BUCURESTIexecut tinichigerie,mecanica,vopsitorie,antifonare,restaurare,schimb distributie,ulei,placute etc. pret mic discutabil tel.0722690164 mail cristicristian1980@yahoo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antifonarea aia m-ar interesa si pe mine....ceva detalii,preturi..etc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai de un V 40 97 si nush despre ce antifonare e vb...doar vreau sa nu se mia auda zgomot in interior:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

antifonul este bun pentru protectia podelei si pentru zgomot antifonul este o vopsea cauciucata se da strat cit mai gros sa reziste la lovituri de pietre zgirieturi pesub masina etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal......lasa un nr de telefon si adresa........[am nevoie pentru un volvo 44o ruginit la airipa spate] , . mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

particulardin BUCURESTIexecut tinichigerie,mecanica,vopsitorie,antifonare,restaurare,schimb distributie,ulei,placute etc. pret mic discutabil tel.0722690164 mail cristicristian1980@yahoo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

da pasajele din spate[multumesc pentru corectat],nu am stiut cum se numesc..  CAT MA COSTA OARE CU TOT CU VOPSIT ?????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal......lasa un nr de telefon si adresa........[am nevoie pentru un volvo 44o ruginit la airipa spate] , . mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

saluta ma scuzati cu nu prea am timp sa intru pentru a raspunde la intrebari pentru ca sint in atelier de dimineata pina seara cel mai bine daca nu raspund imediat la intrebari sunatima si va ajut cu cea mai mare placere

Share this post


Link to post
Share on other sites