Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

vs_27_val

dezmembrez volvo s40 fabricatie 99 , 70kw - 95cp , argintiu

16 posts in this topic

Daca tot ai motor de 95 cp,arunc si eu o inttrebare : egr ul il ai?Daca da la ce pret?In ce stare?

post-1795-12877885556796_thumb.jpg

post-1795-12877885556796_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bara fata la ce pret ar fi? cu decoratii(daca e cazul proiectoare si stergatoare) sau nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal . masina a fost functionala pana in momentul dezmembrarii . egr fara conducta ti-l pot da . astept un raspuns pe mail

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sistemul original audio pentru un V40 ai (dar sa aiba si CD player).Acum am CD cu mp3 dar vreau sa revin la cel original.

Share this post


Link to post
Share on other sites

serios... recomand.. astazi am achizitionat conducta egr plus furtun vacuum... extrem de multumit... in sfarsit 95hp full maine azi abia astept sa dau din nou liniutza cu lupo ala care m-a facut... azi de se uita el la farurile mele  ;D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,mai ai cumva furtunele de vacum(sunt 2) care duc in filtrul de aer?m-ar interesa doar T-urile care fac legatura intre furtune si filtru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceau m-ar interesa daca masina este disel si are AC,daca da,atunci da-mi un pret la intinzatorul de curea alternator(transmise)!!!fa-mi si o poza sa-l vad te rog!!

ms!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Persoana amabila si serioasa, recomand!

Cele bune,

Marian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma intereseaza carligul de remorcare cu instalatia electrica. Aveti asa ceva?

Va multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma intereseaza nuca de la schimbatorul de viteze,si niste poze cu masina interior exterior.

Share this post


Link to post
Share on other sites