Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tays82

Dezmembrez Volovo 460, an 1994, motor 2.0 benzina, cod motor B20F.

23 posts in this topic

Salut, dezmembrez un Volvo 460 care a fost lovit in fata. In curand o sa pun si o lista de piese disponibile. Pana atunci daca aveti nevoie de ceva scrieti pe forum sau ma gasiti la tel. 0731610498, ID Yahoo: panaiteflavius@yahoo.com. Pentru colegii de pe forum am sa incerc sa fac preturi cat mai bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna am si eu o intrebare farurile de volvo 440 din 1995 se potrivesc cu cele de volvo 460 ? mie imi trebuie farurile si semalizatorul dreapta pt un volo 440 din 1995 . daca ma poti ajuta 0745754830 . multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, da farurile se potrivesc, prooblema este ca cea pe care o dezmembrez a fost lovita in fata si nu mai am farurile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Ma intereseaza radiatorul interior din bordul masinii, cel pentru caldura! Daca este...un pret pe el te rog! Multumesc si astept un PM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, revin cu poze la o parte din piesele disponibile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna, intr-o poza este un semnalizator de fata stanga, cel de pe dreapta mai exista? Multumesc, Dorin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau dar nu mai am decat semnalizatorul din poza. In schimb mai sunt multe alte piese pe care nu am avut timp sa le fotografiez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua, as dori sa intreb-daca stiti cumva-ca etrierul dreapta spate de la masina Dvs. se potriveste cu masina mea-volvo 480 ES 2.0-. Cat cereti pentru etrierul dreapta spate???

Multumesc anticipat, stima, Boleman B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oglinzile sunt electrice? ma intereseaza cea de pe partea soferului... mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau, dar oglinzile nu mai sunt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna puntea spate o m-ai ai cu tot cu amortizoare ma intereseaza. Da-mi un pm cu pretul pentru ea daca m-ai este.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un senzor abs de pe fata?

Crezi ca reusesti sa il scoti intreg? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare, pentru ca am nevoie de spatiul unde tin piesele si deasemenea si de bani, vreau sa vand toate piesele care au mai ramas din masina la pachet. Pretul este de 300 de euro. Cred ca este o afacere buna pentru cine are timpul necesar sa le vanda apoi la bucata.

In mare mai sunt urmatoarele piese:

Usa dreapta fata si spate, capota spate, bara spate, fuzete, bascula dreapta, arcuri 8 bucati (4 fata+4 spate), etriere frana fata+spate, cutie de viteze, motor B20F, pompa servodirectie, aeroterma din interior, toate geamurile laterale, pompa frana+ABS, calculator injectie, instalatie electrica, macarale geamuri electrice, actuatoare de inchidere centralizata, stopuri spate, plansa de bord, volan, scaune + bancheta spate (tapiserie plus), punte spate, si multe alte maruntisuri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine v-am gasit! Am un Volvo 460, fabricatie 1991(cel cu capota dreapta, cu grila independenta) si am nevoie de farul din partea stanga si de semnalizatorul atasat langa el. Daca poate sa ma ajute cineva, as dori sa le cumpar. Va multumesc anticipat! Astept si nr. de tel. de la parcuri de dezmembrari unde stiti ca exista modelul acesta, caci eu am gasit numai la modelul din 1994 in sus.

Share this post


Link to post
Share on other sites