tommytza

Spiritul Volvo loveste din nou!

27 posts in this topic

Andrei, orice problema intampini cu 850-ul, pune-o la sectiunea dedicata (850). Aici, Tommytza a deschis acest topic in cu totul alt scop.

Sa te bucuri cit mai mult de masina !

On topic, va rog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua domnilor , din nou .

Nu am stiut unde sa postez, asa ca daca am facut o gresala va rog sa ma scuzati .

Vineri 14 ianuarie mi-a fost adusa din service printesa mea ,dupa o perioada de 4 luni de asteptare .Am schimbat pe ea absolut tot ce inseamna bucsaraie fata(de la bascule la capete de bara) am inlocuit tampoanele de motor rupte , am schimbat parbrizul ,am reparat (IN SFARSIT) turbina , ventilatorul de la aeroterma este nou , parbriz nou , revizie si multe alte chestii marunte pe care cei din service (reparatia a fost un cadou din partea lor) nu au vrut sa le spuna .

Masina merge perfect in momentul de fata si ma simt ca un copil(scuzati cacofonia) care tocmai a gasit o jucarie de mult pierduta.In primavara va intra din nou in service pentru restaurare din bara in bara incluzand si interiorul .

Din pacate luni trebuie sa imi predau permisul pentru o perioada de 30 de zile si o sa imi fie cam greu sa o aduc la intilnirile de joi , dar o sa fac pe dracu in patru .

Imi cer scuze daca v-am plictisit dar, in afara de voi nimeni nu imi poate intelege bucuria !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now