Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

geo35

Cumpar Volvo S70

15 posts in this topic

Stie cineva un S70 de vanzare?

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci de ajutor! am vazut postarea de pe autovit, am vb si cu proprietarul care mi-a spus ca e o pb cu grila de la capota. incerc s-o si vizionez(poate a vazut-o cineva si-mi poate spune mai multe despre ea!) ca sa-mi fac o parere mai documentata. din pacate sunt cam departe de locatia vanzatorului!

Share this post


Link to post
Share on other sites
;D  E 60$ o grila meseriasa!  Nu vrei un S70 de 400 Cp ? Are 1984 cm3 trecuti in acte , impozit mic ,asigurare la fel  ,etc....!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nici nu-l facusi si-l promiti ? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eram doar curios de raspuns! Nu e de vanzare . ALEX ti-am dat un pm pentru un ambreiaj de 850T5!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eram doar curios de raspuns! Nu e de vanzare . ALEX ti-am dat un pm pentru un ambreiaj de 850T5!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marian,

Chiar daca nu e de vanzare si mi se pare impodobita ca un pom de Craciun(ma refer la descrierea masinii din semnatura ta), ma tenteaza un S70 T5. Cat despre cei 400cp, sa fim seriosi: nu ai ce face cu ei! Cel mult, sa mergi la prezentari de tunning si atat!

Merci pt informatia cu pretul grilei!

Bafta maxima,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta de pe AUTOVIT e T5 ! si e f. bun pretul daca e numai capota si grila lovite. Ce am descris eu la masina mea tine doar de modificari mecanice si nu estetice! NU e pom de craciun. 

Ia uite aici:

p17091018270002.jpg

p17091018280001.jpg

:bgsok::cyclops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta de pe AUTOVIT e T5 ! si e f. bun pretul daca e numai capota si grila lovite. Ce am descris eu la masina mea tine doar de modificari mecanice si nu estetice! NU e pom de craciun. 

Ia uite aici:

:bgsok::cyclops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Ce am descris eu la masina mea tine doar de modificari mecanice si nu estetice! NU e pom de craciun...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Contacteaza-ma la nr.0731222282, eu am volvo de pe autovit, am schimbat grila fara.

Masina are schimata distributia, cut tot cu role pompa de apa si cureaua de transmisie la 135500, Km, filtrele, uleiul, bujii, capac delcou, radiator apa, antigel. In martie am schimbat bucsa telecsop, bucsi trapez, capete de bara, bieleta si placutele de frana.

Acum am 139008 Km.

Merge impecabil KM sunt reali accept orice test oriunde.

Sunt dispus sa mai negociem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut. eu a un s70 de vanzare 2,5 tdi 140 cp full options. uite tel meu 0766626044. bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites