Sign in to follow this  
Followers 0
Matrixxx

SCANTOOL OBD II

10 posts in this topic

Postez si aici, poate sint oameni care au nevoie: tocmai mi-a sosit SCANTOOL-ul OBD II, daca pot sa ajut pe cineva sa-si citeasca codurile de eroare, resetare, etc, cu toata inima ! Doar ca am un baietel mic de 3 ani jumate de care am super grija, mama fiind la servici  :o deci -doar dupa-amiaza dupa 17 sau in weekend-uri sint disponibil.  ;)

Numai bine !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

  Eu ma chinui de muuuuuuult sa gasesc ceva care sa mearga si la S60-ul meu. Ce Scan tool ai? ai ceva specificatii tehnice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 dolari  - licitata de pe e-bay  +3,7 transport + 2 (doi) lei la vama - a fost din state;)  eu zic ca merita, nu ?  :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ori eu sunt ghinionist ori tu esti foarte norocos!!!! Pai eu am platit dupa o comanda din State pretul APROAPE TRIPLU!!!! M-au uscat astia cu banii pe transport+vama+taxa de folosinta personala (asta in ANGLIA). Pretul nu e bun, e FOARTE BUN. Sunt curios daca merge la S60, ca daca merge o sa te rog sa-mi cumperi si mie una si o platesc+comision. Am facut multe teste pe masina mea si sa dau 400.000 lei de fiecare data sa resetez erorile nu prea ma tine.....

  Eu sunt la prea mare distanta de tine, dar daca iti cade un S60 Diesel pe mana spune-mi si mie te rog daca merge...

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

In 18 noimbrie sunt in Bucuresti. Putem incerca pe masina mea daca o sa ai timp. Mai tinem legatura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu toata placerea, v-am spus. Daca pot sa ajut pe cineva, cu draga inima o fac.

Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, cu mare multumire ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

cand poti zilele astea, lasa si mie un PM cu data si ora cand ai timp sa ne intalnim sa vad ce spune si la mine...

ms! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0