Sign in to follow this  
Followers 0
danutttz

M-a lovit!!!recomandari??

9 posts in this topic

Buna ziua la toata lumea! Alaltaieri seara veneam de la munca lucrez la aeroport...nu asta conteaza ci directia ...:P veneam spre casa poporului linistit cand in intersectie la victoriei un "sofer" cu un logan a tras deodata de volan stanga eu fiind in stanga lui si nu sa oprit decat in mine:)) a oprit masina lam intrebat ce sa intamplat cu el...a spus ca se gandea in alta parte si nu sa asigurat, omu a recunoscut ca este vinovat si am fost amandoi la asigurarea dansului euroins....mi-a facut dosar de daune ....si baietii de acolo mi-au dat o lista cu niste service-uri si vroiam sa aflu daca cineva cunoaste aceste service-uri....este vorba de:

1.Nesty

2.Total Best Services

3.Dedeyan services

4.service ciclop

5.car lotus

6.automecanica

7.autotehnoconstruct

8.auto art service

9.Best m&r pro cars

cam astea ar fii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesty stiu ca este in aparatorii patriei , nu am avut contact cu ei dar , din ce am auzit de la cunoscuti is foarte ok .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu merge sa si-o faca la Primus si sa se duca cu factura la asigurator ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu merge pt ca EUROINS este o firma care oricum nu plateste, asa ca daca au recomandat acele service-uri trebuie mers la ele si poate, poate se rezolva problema.

Mult succes Dautttz .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc am fost la nesty mi se par super ok ..acum astept sa ma sune dupa ce aproba aia daunele ....mi-au pus si cateva piese in plus gen bidon apa stergator care il rupsesem eu ....adica am coborat usor de pe o bordura si lam atins....imi schimba cam tot imi revopseste si janta imi schimba si cauciucurile ....avaria fiind foarte mica vizual indoita tabla si masina lu ala fiind sifonata rau adica usa spate geam usa spate spart aripa spate bara spate roata spate stramba rau spui ca e rupta.....a mea nu a patit mai nimik.....nici vopseaua nu a sarit doar a lu ala spuneai ca a dat cu ciocanu ....si am dat la nesty de un prieten care nici nu ma asteptam sa fie acolo a spus ca o sa imi stearga eroarea din bord cu service si a comandat si un kit ambreiaj eu iam spus ca se aude urat motoru dupa accident ....dar rulmentu de presiune facea de mai mult timp asa a spus ca o sa rezolve ei si problema asta ...ma bucur ca ma costa vreo 8 milioane kitu de ambreiaj....am avut noroc pot spune....

Share this post


Link to post
Share on other sites

am sa ma duc acum sa ii fac cateva poze ca sa le puteti vedea si voi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

am facut si un filmulet cu zgomotu de la motor dar nu stiu cum sa il pun:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

am facut si un filmulet cu zgomotu de la motor dar nu stiu cum sa il pun:(

upload pe youtube

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0