Brava

Service bun ? FOARTE BUN !!!!!!

5 posts in this topic

Cine vrea sa-si repare masina la service va recomand 2 baieti care sunt FOARTE PROFI !! ( Daca am spus eu asta e clar ! :D ) Unul dintre ei are in grija parcul auto al unei firme cu 300 de Volvo , garajul era plin de cutii albastre .

Pe mine m-au asteptat pana la ora 22 cand am terminat treaba ca sa-mi faca masina si credeti-ma ca au lucrat impecabil si foarte repede .

0769.673.124 - Emil

Share this post


Link to post
Share on other sites

In ce zona lucreaza? Cat cer pe ora de manopera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Langa Romano Americana si Pe BD.Timisoara .

Cost nu stiu sa zic exact . Sa-ti dau un exemplu ..nu de la Volvo dar oricum a fost de munca .

Dat jos curea accesorii + ditributie + pus distributia la punct ca era sarita - 100 Lei + ce mai vreau eu .

Mi-a placut foarte mult cum au lucrat si cat de repede , la care mai adaugam faptul ca m-au asteptat pana la ora 22 ceea ce este de apreciat  ... deja mi se oprea masina in mers si veneam de la Sinaia .

Au scule noi , au dispozitiv special de colectat uleiul uzat , presa hidraulica ....cam tot ce trebuie . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, sunt si oarecum aproape de mine. O sa-i vizitez cand si daca o sa am probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Emil este in ClubOpel, a trecut de cateva ori pe la noi pe la intrunire, un Astra Bertone negru cu niste tribale albe pe el. Fratele lui, Virgil, are un Astra G visiniu. A trecut si el pe la noi, la un moment dat lucrau la un Logan gri/auriu in coltul parcarii... Daca mai tineti minte, mai e si un baiat cu un Opel Vectra albastru-bleumarin.

    Intr-adevar Emil este suuuuuper-super baiat, si il recomand si eu cu toata inima !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now