bogdanTM

Care e cea mai buna reprezentanta Volvo din Romania?

8 posts in this topic

Salutare la toti!

As vrea si eu sa achizitionez un Volvo nou, in leasing si as vrea sa aflu din experienta voastra, care ar fi cea mai buna, cea mai calitativa (dpdv al serviciilor) reprezentanta VOLVO din Romania...

Sunt din Timisoara, si am avut mai multe experiente neplacute cu Service-ul de la Todorut International. Nu as vrea sa am aceeasi experienta si cu cei de la Vanzari. Ar fi o vrianta sa o cumpar din Ungaria? Am tot auzit lucruri bune de Service-ul Volvo de la Szeged, asa ca m-am gandit si la varianta asta... Stie cineva ce costuri suplimentare ar implica asta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred sa existe vreun cost in plus DAR cred ca in RO primesti un pret mai bun .

Chiar daca tu ai avut probleme cu service-ul totusi la vanzari trebuie sa fie mai bine .

Avem chiar printre noi vanzatori de Volvo, eu ti-l recomand pe Godfather, poate iti face un pret mai bun decat la TM .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tornado pe langa pret bun la masina iti pot da si o finantare IMBATABILA pentru masina. Suna-ma la 0742.35.96.35. Rata dobanda 1 an: 0%; 2 ani: 2,9%; 3 ani si 4 ani: 4,9% si 5 ani: intre 4,9 si 5,5% ( in functie de avans).

Best,

S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta sa nu mai spuna de CASCO 3% pentru ca masina vine standard cu City Safety :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Multe multumiri lui Godfather, am primit un pret si o oferta foarte buna! Apelati cu incredere la el ... cred ca asa ar trebui sa fie toti consilierii de vanzari de la Volvo.

Stima si respect!

Share this post


Link to post
Share on other sites

si io tot de la godfather am luat-o. ai facut o treba buna !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horia este un băiat deosebit, încă 10 ca el È™i scoatem È›ara din criza ;D

PS> multumesc nenea Horia pt ajutorul tovarasesc de astazi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now