Sign in to follow this  
Followers 0
Guest rocky_cosmin89

inca un utilizator nou: Salut

5 posts in this topic

Salutare tuturor membrilor....

Desi sunt membru de ceva vreme...nu am prea avut timp sa stau sa ma uit "in voie" pe forum....ma numesc Cosmin dupa cum se vede si la nick si acum ma laud si eu k sunt unul dintre posesori de Volvo din Romania...am un s40 2,0 D de care sunt incantat total....singurul lucru kre nu imi place la aceasta marca...este service-ul, cel putzin in Bucuresti...este de foarte proasta calitate mai tot :) ...sper k in cazul in care am nedumeriri...sa ma puteti ajuta.

cam atat pt inceput :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi ! La frumusetea ta de masina trebuie incet-incet sa inveti sa o repari singurel sau ajutat de prieteni (de pe forum ;) ).Daca te duci la service ptr. orice...o sa realizezi curind 2 lucruri:

1) mecanicii din RO ori sint prosti ori sint tampiti (desi exista atitea surse de documentatie-de cele mai multe ori habar nu au sa repare sau se infig sa schimbe altceva...

2)ajungi la fundul sacului repede - cu preturile practicate in aceasta tara - hai sa-i zicem mioritica...

P.s. Pe-un picior de plai...trecea un tramvai...Se cobor la vale...3 turme de miei - da` ce miei? Doar oase si piei...

Numai bine si sper ca te-am facut sa-ti mai treaca supararea :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matrixxx....mda...am ajuns si eu la aceeasi concluzie; oricum service-ul, adica revizia nu o fac in tara....ci la Debrecen in Ungaria...sper k am scris corect orasul...si sunt cu mult mai seriosi si si mai ieftini si lucreaza bine...fatza de astia de la noi kre parca ar fii angajati sa piarda vremea.......dar din pacate am avut un "incindent" si masina a trebuit sa fie reparata pe casco si asta se poate doar in tzara....si sunt nemultumit total....+ k masina era murdara pe interior...plina de praf si de vopsea....si nici la ce aveau de facut nu au terminat...si mi-au tinut-o mai mult cu o saptamana fata de kt mi-au zis k mi-o tin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0