clauss

DORESC SUPORTI DE NUMERE

8 posts in this topic

La cine sa apelez pentru achizitionarea de suporti pentru nr. de inmatriculare(cele inscriptionate cu VOLVO.RO) Multumiri anticipate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adresa volvo.ro, nu exista.

Daca mergi vreodata la o reprezentanta, sa ii intrebi pe ei. De obicei se ofera gratuit si sunt de genul Volvo *nume reprezentanta* Volvo.

Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adresa volvo.ro, nu exista.

Daca mergi vreodata la o reprezentanta, sa ii intrebi pe ei. De obicei se ofera gratuit si sunt de genul Volvo *nume reprezentanta* Volvo.

Bafta

GRESEALA MEA:)-am vrut sa scriu VOLVO-CLUB.ro

Edited by clauss

Share this post


Link to post
Share on other sites

GRESEALA MEA:)-am vrut sa scriu VOLVO-CLUB.ro

te duci in benzinaria Mol, cumperi suportii de numar (7lei) si te opresti in Carrefour Orhideea, pe galarie la cadouri personalizate si ii faci acolo (5lei) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

te duci in benzinaria Mol, cumperi suportii de numar (7lei) si te opresti in Carrefour Orhideea, pe galarie la cadouri personalizate si ii faci acolo (5lei) :rolleyes:

Ms. mult Dinoco...m-ai luminat:) 10x inca odata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, eu am înţeles că îţi faci reclamă aşa cum îţi faci, ca să eviţi spam-ul, dar omu' vrea suporţi inscripţionaţi cu "VOLVO.RO". Dacă citeai, vedeai că nu caută orice suporţi. grin.gif

Sau ăia de la Autovit, cu care - nu ştiu de ce - am senzaţia că ai o legătură, au suporţi pe care scrie "VOLVO.RO"? Scriu ei cu markerul? smile.gif

Edited by Heimðallr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now