cornel_gav

Iadul masinilor Volvo

8 posts in this topic

cind puteam si io sa fiu pilot de incercare eram roman, acu' , cind nu mai conteaza, nu mai trec testele medicale...

e o meserie grea , dar frumoasa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost acolo SI E SUPER!Super senzatie pe pista irigata la 160Km/h a tras frana de mana tacanitul de sofer sa ne arate cum face un S60 pe ud,eram ud tot cand am coborat

Pe pista inclinata nu este limita de viteza,iar unde se testeaza cauciucurile aveau atunci numai S80 T6 si dupa o cursa de 10 minute aduceau rotile la sarme,niste nebuni!

O sa caut niste poze sa le urc aici

Share this post


Link to post
Share on other sites

au au au . macar la Top Gear daca as fi invitat odata =)) . Macar

Se rezolva. Le scrii o scrisoare si astepti cam 2-3 ani. Si te invita :) Nu glumesc :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nebuni de legat. Sa speram ca la testarea noului S60 or sa il arunce in slavi cat de cat .... Vad ca Volvo a inceput sa bage ceva bani in reclama .. si aia ma gandesc ca nu-s chiar ieftini sa zica vreo doua vorbe bune despre produsul tau :P Au putere de influienta mare .

Edited by MareanBoss

Share this post


Link to post
Share on other sites

au au au . macar la Top Gear daca as fi invitat odata =)) . Macar

Se rezolva. Le scrii o scrisoare si astepti cam 2-3 ani. Si te invita :) Nu glumesc :blush:

Ce vorbiti ?!??

In timpul sezonulul, va duceti la Surrey miercurea dimineata si intrati in studio. Fara invitatie, doar cu un minim security check si in limita a 300-350 de oameni. Atentie insa, nu o sa vedeti mare lucru, se filmeaza doar secventele dintre clipuri, de studio, si (nu intotdeauna) interviul star in a reasonably priced car.

Din pacate eu am ajuns in Southampon duminica... :( Si, desi Surrey era aproape, nu m-am dus ca nu gaseam pe nimeni acolo. Insa cativa dintre amicii romani care lucrau pe vas au fost.

A, si nici autografe nu prea prinzi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now